$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

SÜS HAVUZLARININ AYIBI GİDERİLDİ

SÜS HAVUZLARININ AYIBI GİDERİLDİ
  • 09.04.2019

TARİHİ Erzurum Kalesi’nin yan tarafında oluşturulan ve geçtiğimiz yıl halkın hizmetine sunulan parkta, bir yıl bile geçmeden ortaya çıkan döküntü ve arızalar, ecrzurumdanhaberler.com’un uyarısıyla kısmen giderildi.

Gazeteci Talat Uzunyaylalı tarafından sosyal medyaya taşınan, erzurumdanhaberler.com’un da, “Ağlanacak halimizin fotoğrafı” başlığıyla gündeme taşıdığı skandala, görevliler “jet hızıyla” el attı.

SOSYAL MEDYADA YANKILANDI

Sosyal medyada ciddi yankı bulunan ve çok sayıda insanın eleştirilerine neden olan süs havuzlarındaki seramiklerin dökülmesi olayı, Büyükşehir Belediyesi’nin teknik elemanlarının yeterlilik durumlarını akıllara getirdi.

Devletin ve milletin parasının, iş yapsınlar diye emanet edildiği elemanların yaptığı yol, kaldırım, park, bahçe gbi işlerde sürekli sorun yaşanması, “Ya bilgisiz ve yetersizler, ya da Başkan Sekmen’e ve bu şehre kasıtları var” şeklinde yorumlandı.

ELEMANLAR YETERSİZ

Geçtiğimiz günlerde mazbatasını alarak ikinci dönemine başlayan Mehmet Sekmen’in, idari ve teknik konularda kendisine yol arkadaşlığı yapan isimleri yeniden gözden geçirmesi gerektiğini savunan vatandaşlar, “Başkan’ın ne basın işlerine bakan ekibi, ne genel sekreteri ve yardımcıları, ne de özel kalemi vasatın üstüne bir türlü çıkamıyor. Erzurum ile aynı kulvarda bulunan iller ile kıyaslandığında Erzurum’un çok gerilere düştüğü ortaya çıkıyor. Başkan’ın bu konuda gerekli müdahaleyi yapması, hem kendi ve hem de bu şehrin yararına olacaktır” dediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ersin dedi ki:

    İşi yapanda baştan savma yapmış. Öyle fayansmı yapışır. Tabiki de 2 günde düşer. Denetleme yok. Bitmiş al paranı. İşini ehline bırakmak lazım. Atlama kuleleride ikide bir yapılıyor. Asfaltlar delik deşik,yamalı . Yapılan iş doğru dürüst yapılsınki tekrar tekrar aynı işin üstüne düşmeyesiniz.

YORUM YAZ