$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

THY ERZURUM’A KOMPLO MU KURUYOR (Tıkla – İzle)

THY ERZURUM’A KOMPLO MU KURUYOR (Tıkla – İzle)
  • 28.11.2019

TÜRK HAVA YOLLARI ERZURUM'A OPERASYON MU YAPIYOR?

– TÜRK HAVA YOLLARI'NIN UÇAK BİLET FİYATLARINDA ERZURUM'A "ÖZEL KAZIKLI TARİFE" UYGULAMASI, VATANDAŞI İSYAN NOKTASINA GETİRDİ.- ÖZELLİKLE SOSYAL MEDYADA GÜN GEÇMİYORKİ, BİLET FİYATLARINDA YAŞANAN ANORMALLİKLERLE İLGİLİ PAYLAŞIMLAR YAPILMASIN.- BİR MİLYON TURİST RAKAMINI HEDEFİNE YERLEŞTİREN ERZURUM'A THY OPERASYON MU YAPIYOR? TURİST ERZURUM YERİNE ULUDAĞ'A, ERCİYES'E GİTSİN GAYRETİ Mİ VAR YOKSA.- BU OLUMSUZLUĞA, HİÇ SESİ, SOLUĞU ÇIKMAYAN MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ VE GENEL BAŞKAN YARDIMCISI PROF. DR. KAMİL AYDIN NE DİYOR ACABA!- ERZURUM MİLLETVEKİLLERİNİN TÜMÜNÜ, AYIRIM YAPMAKSIZIN BU SORUNUN ÜSTÜNE GİTMEYE VE YAŞANAN AYIBI BİR AN ÖNCE GİDERMEYE ÇAĞIRIYORUZ.

Erzurumdan Haberler paylaştı: 27 Kasım 2019 Çarşamba

 

– TÜRK HAVA YOLLARI’NIN UÇAK BİLET FİYATLARINDA ERZURUM’A “ÖZEL KAZIKLI TARİFE” UYGULAMASI, VATANDAŞI İSYAN NOKTASINA GETİRDİ.
– ÖZELLİKLE SOSYAL MEDYADA GÜN GEÇMİYORKİ, BİLET FİYATLARINDA YAŞANAN ANORMALLİKLERLE İLGİLİ PAYLAŞIMLAR YAPILMASIN.
– BİR MİLYON TURİST RAKAMINI HEDEFİNE YERLEŞTİREN ERZURUM’A THY OPERASYON MU YAPIYOR? TURİST ERZURUM YERİNE ULUDAĞ’A, ERCİYES’E GİTSİN GAYRETİ Mİ VAR YOKSA.
– BU OLUMSUZLUĞA, HİÇ SESİ, SOLUĞU ÇIKMAYAN MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ VE GENEL BAŞKAN YARDIMCISI PROF. DR. KAMİL AYDIN NE DİYOR ACABA!
– ERZURUM MİLLETVEKİLLERİNİN TÜMÜNÜ, AYIRIM YAPMAKSIZIN BU SORUNUN ÜSTÜNE GİTMEYE VE YAŞANAN AYIBI BİR AN ÖNCE GİDERMEYE ÇAĞIRIYORUZ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ