$ DOLAR → Alış: 5,82 / Satış: 5,84
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,57

TYP ERZURUM ŞUBESİ’NDEN ETKİNLİK ATAĞI

TYP ERZURUM ŞUBESİ’NDEN ETKİNLİK ATAĞI
  • 01.10.2016

01-alikrt

TÜRKİYE Yazarlar Birliği Erzurum Şubesi, tatilin bitmesiyle birlikte kolları sıvadı ve her hafta bir konu, bir konuk adı altında sohbet programlarına evsahipliği yapmaya başladı. Geçen hafta, ERVAK Başkanı Erdal Güzel’i konuk olarak ağırlayan TYB Erzurum Şubesi, bu hafta da çok yönlü bir isme, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Kurt’a mikrofonu teslim etti.

TYB Erzurum Şubesi’ne ait Çaykara İşhanı’ndaki Dernek Binası’nda düzenlenen, TRT Erzurum Radyosu Müdürü İsmail Bingöl’ün yöneticiliğini yaptığı sohbetinde Doç. Dr. Ali Kurt, “Kutadgu Bilig ışığında Yusuf Has Hacip’te adalet anlayışı”nı anlattı. Seçkin bir dinleyici topluluğuna hitap eden Doç. Dr. Ali Kurt’a, günün anısına hazırlanan şilti, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hakan Kadıoğlu verdi.

TYB Erzurum Şube Başkanı M. Hanifi İspirli, önümüzdeki hafta sürpriz bir konuğu ğırlayacaklarını açıkladı. İspirli, “Dernek olarak farklı konu ve konukları ile her hafta bir konuşmacıyı, cumartesi günleri dernek binamızda ağırlayacağız. Çayımız, kahvemiz ve de sıcak bir yuvamız var. Dostlarımızı bekleriz” diye konuştu. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ