$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

VALİ AZİZOĞLU, “MERHABA” DEDİ, ÇAY İÇTİ, GÖNÜLLERİ ISITTI

VALİ AZİZOĞLU, “MERHABA” DEDİ, ÇAY İÇTİ, GÖNÜLLERİ ISITTI
  • 02.02.2017

VALİ Seyfettin Azizoğlu, bir süre önce başlattığı “tatlı ziyaretleri”ni devam ettiriyor. Erzurum-Muş ve Erzurum-Kars Yolu üzerinde bulunan üç kontrol noktasını ziyaret eden Vali Azizoğlu, “Bu soğukta vatan nöbeti tutan güvenlik güçlerimiz ile aynı havayı teneffüs etmek için buradayız” dedi

İlk ziyaretini geçtiğimiz günlerde Erzurum-Artvin yolu üzerinde bulunan polis kontrol noktasına yapan Vali Azizoğlu, ziyaretlerine devam ediyor. Akşam saatlerinde Erzurum-Muş ve Erzurum-Kars yolu üzerinde bulunan üç kontrol noktasına giden Vali Azizoğlu, buradaki polis ve askerlere kendi eliyle tatlı ikramında bulundu. Güvenlik güçleri ile bir süre sohbet ederek sorunlarını dinleyen Azizoğlu, kontrol noktalarında ki eksikliklerin giderilmesi için de yetkililere talimatlar verdi.

İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Çelik’in eşlik ettiği ziyaretleri güvenlik güçlerine moral vermek adına gerçekleştirdiklerini dile getiren Vali Azizoğlu, ” Hava sıcaklığı yaklaşık sıfırın altında 25 derece olan şehrimizde polisimiz ve askerimiz vatandaşımızın güvenliğini sağlamak için vatan nöbetini tutmaya devam ediyor. Biz de bugün güvenlik güçlerimiz ile aynı havayı teneffüs ederek, bu kutsal görevlerinde onlara moral vermek adına buradayız. Bundan sonra da ziyaretlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ