$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

YAVİLİOĞLU’NA “EVET”Lİ ÇİÇEKLE KARŞILAMA

YAVİLİOĞLU’NA “EVET”Lİ ÇİÇEKLE KARŞILAMA
  • 06.02.2017

KONFERANS vermek üzere Erzurum’a gelen Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti.

Bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere kente gelen Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Yavilioğlu, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz ile birlikte Başkan Sekmen’le görüştü. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette Başkan Sekmen, Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Yavilioğlu’na Büyükşehir’in çalışmalarını anlattı.

Üzerinde “evet” yazılı çiçekle Yavcilioğlu’na “hoşgeldiniz” diyen Başkan Sekmen, yaptığı değerlendirmede, “Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu’na, belediye olarak 3 yılda gerçekleştirdiğimiz proje ve yatırımları anlattık. İlimizin kalkınmada nihai hedeflerini hayata geçiren ve yatırım bütçesi kullanımında Türkiye birincisi olan Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetlerini konuştuk” dedi.

Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu da, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin gelişimi için birçok önemli projeyi tek tek hayata geçirdiğini ifade ederek, kentin her alanda olduğu gibi ekonomide de hızlı bir büyüme içerisinde olduğunu kaydetti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ