$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

YAZ KURSU DEDİĞİN BÖYLE OLUR

YAZ KURSU DEDİĞİN BÖYLE OLUR
  • 05.07.2017

PALANDÖKEN Belediyesi tarafından açılan yaz kursları, pırıl pırıl ortamı ve cıvıl cıvıl haliyle herkesin beğenisini kazandı.

Açtıkları yaz kurslarına 912 öğrencinin devam ettiğini kaydeden Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,“ Belediyemize ait kültür merkezimiz de ve kapalı spor salonumuz da meslek kursları, sanat ve yetenek kursları, spor kursları ve Kur’an-ı Kerim dersleri gibi birçok alanda gençlerimize ve çocuklarımıza kurslar veriyoruz. Kur’an-ı Kerim, Gitar, bağlama, keman, satranç, kara kalem, yüzme, kadın ve erkek halk oyunlara, voleybol ve mesleki alanda emlak danışmanlığı alanlarında kendilerini geliştirmek isteyen gençlerimiz bu merkezlerimizden istifade ediyor” dedi.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini ve bu mantığı tüm hizmetlere yansıttıklarını belirten Başkan Bulutlar, “Belediye olarak aynı zamanda çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz arasındaki iletişim ve dayanışmayı, kardeşlik duygularını güçlendirmeye çalışıyoruz. Yaz kurslarımıza katılan tüm çocuklarımız da gençlerimizde de bu ışığı görüyoruz. Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ve Spor Kompleksi’nde açtığımız kurslara talep artarak devam ediyor. Sadece kız ve erkek çocuğu olmak üzere 500 öğrencimiz sabah ve öğleden sonra olmak üzere ikili eğitimde Kur’an-ı Kerim ders alması ayrıca bizleri sevindiriyor” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ