$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

  • 03.03.2017

ERZURUM Kent Konseyi genel kurulunda başkanlığa Hüseyin Tanfer getirildi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığını Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu yaptı. Divan Başkanı Tavlaşoğlu, 5393 Sayılı yasayla kurulan Erzurum Kent Konseyi’nin önemini anlattı. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitci de, Bozkurt ve ekibinin iki buçuk yılda pozitif çalışma dönemi geçirerek önemli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirdiğini hatırlattı. Erzurum Kent Konseyi Kurucu Başkanı Aydın Bozkurt da, hazırlanan slayt eşliğinde şehrin en önemli sivil inisiyatif kuruluşu olan Kent Konseyi’nin çalışmalarını faaliyet raporu eşliğinde dile getirdi.

ÜYELERİN TAMAMININ OYUNU ALDI

Yapılan genel kurulda, uzunca bir süre Ak Parti Erzurum İl Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Tanfer, katılımcıların tamamının oyunu alarak Erzurum Kent Konseyi Başkanlığı’na seçildi.

Başkan Tanfer, genel kurulda yaptığı konuşmada, “Aydın Bozkurt Beyefendiyi yürekten kutluyorum. 2.5 yıl boyunca önemli başarılara imza attı. Sosyal dayanışma, şeffaf ve katılımcı bir anlayışla oluşturulan Erzurum Kent Konseyi olarak inşallah güzel projelere imza atacağız. Biz beraber olacağız, bir olacağız. Bu şehrin kalkınmasında en büyük anahtar şudur; birbirimizi sevmek… Dün olduğu gibi bugün de birlik içinde, beraberlik içinde sevgiyle canla başla çalışacağız” dedi.

İŞTE YENİ YÜRÜTME KURULU

Hüseyin Tanfer’in başkanlığında oluşturulan Erzurum Kent Konseyi’nin yeni yürütme kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: “Hakan Karadabağ, Bünyamin Aslan, Lütfü Turan, Cafer Özdemir, Cavit Subaşıgüller, Sinan Oral, Abdullah Keleşoğlu, Sema Kuluçkıran, Zeki Adil, Mahmut Güven, Arif Akıncı, Haldun Tuzcuay, Pınar Burkankulu, Şinasi Terzioğlu, Melik Kaya, Melek Allioğlu, Dilek Okuyucu, Yıldız Akpolat, Harun Koçak ve Enver Subaşı.” Ayrıca genel kurulda başarılarından ötürü Erzurum Kent Konseyi’nin bir önceki yürütme kurulu üyelerine plaket takdim edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ