$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,31 / Satış: 10,35

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM ERZİNCAN’DA

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM ERZİNCAN’DA
  • 03.11.2017

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, Havalimanı’nda vatandaşlara seslenerek, gündeme ilişkin konuları değerlendirdi.

Yıldırım’ın konuşmasından satır başları:

Bugün Erzincan’a yine müjdelerle, yine yeni yatırımlarla beraber geldik. Yalnız gelmedik. Yiğit hemşehrilermiz, Erzincanlılar burada. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin.

15 yıldır ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için canla başla çalışıyoruz. Yolları böldük, gönülleri birleştirdik.

“BU BAYRAK İNMEZ BU EZAN DİNMEZ BU MİLLET YENİLMEZ”

FETÖ, PKK, DEAŞ, DHKP-C, PYD, YPG, adları ne olursa olsun, hepsinin hesabını göreceğiz. Türkiye’yi teröre teslim etmeyeceğiz. Bu bayrak inmez, bu ezan dinmez, bu millet yenilmez.

“TÜRKİYE KENDİ OTOMOBİLİNİ DE YAPACAK”

Milletimizin hızlı tren hayalini gerçekleştirdik. Hızlı Tren Sivas’a kadar geldi. Yapımı devam ediyor. Erzincan’a kadar gelecek. Artık Türkiye kendi otomobilini de yapacak. Yıllardır kriz tellallığı yapanlar, artık hiçbir mazeret bulamayacak. Yerli otomobil Türk işçisinin, mühendislerinin alın teriyle yapılacak. Yerli otomobilimiz inşallah yakında bu güzel yolları taçlandıracak. Hayırlı uğurlu olsun.

Başbakan Binali Yıldırım Erzincan'da

“ŞEHİR HASTANESİ DE YAPIYORUZ”

Mevcut hastanenin yanına 250 yataklı yeni bir blok yapılıyor. Yetmez, mevcut aşağıda merkezdeki hastanenin yerine de 600 yataklı bir şehir hastanesi yapıyoruz. Böylece Erzincan sağlığın da merkezi haline geliyor.

“ERZİNCAN’I KALKINDIRACAĞIZ”

Bakü- Tiflis, Kars ‘tan Erzincan’a geliyor. Artık YÖK’ün birleştiği yer olacak. Erzincan daha fazlasına layık. Erzincan’ımızı kalkındıracağız. Türkiye kalkındıkta Erzincan kalkınacak.

Başbakan Binali Yıldırım Erzincan'da

3 İLÇE DOĞALGAZA KAVUŞACAK

Önümüzdeki sene de Kemah, İliç, Kemaliye’yi doğalgazla buluşturacağız.

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ