$ DOLAR → Alış: 13,49 / Satış: 13,54
€ EURO → Alış: 15,23 / Satış: 15,29

BAŞKAN SEKMEN’İN ZOR ANLARI NAKLEN YAYINDA!

BAŞKAN SEKMEN’İN ZOR ANLARI NAKLEN YAYINDA!
  • 17.03.2018

DÜN (16 Mart Cuma) Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı, hazırlıkları günler öncesinden yapılan Erzurum Ak Parti 6’ncı Olağan İl Kongresi’nda yaşanan çok ilginç bir olay, ekranlara yansıdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının ardından, başta Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ olmak üzere, İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Milletvekilleri Zehra Taşkesenli, Orhan Deligöz, İbrahim Aydemir ve Mustafa Ilıcalı, hatıra fotoğrafı için sahnede yan yana dizildiler.

Sahne düzeninin sağlanıp-sağlanmadığını kontrol için sağına-soluna bakınan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sıralanan partililer arasında Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in bulunduğunu görünce, elinin tersiyle kendisini kenera çekilmesi konusunda uyardı.

İlk başta ne olduğunu anlayamayan Başkan Sekmen ile sağ tarafında sıralanan eski Erzurum Milletvekilleri, sahne düzeninden sorumlu görevlilerin de ikazıyla kenara çekildiler.

Mehmet Sekmen ile eski milletvekillerini şok eden görüntüler, Büyükşehir Belediyesi imkanlarıyla finanse edilen Kardelen Televizyonu tarafından tüm ülkeye naklen yayınlandı.

Başkan Sekmen’i, daha önceki yayınlarıyla da sıkıntıya sokan Kardelen TV’nin göüntülerini izleyen çok sayıda insan, “Cumhurbaşkanı sayın Erdoğan belki Başkan Sekmen’i dışlamış olabilir. O kalabalıkta salondakilerin çok da bir şey anlaması mümkün değildi. Kendi finanse ettiği televizyonun naklen yayını, belli ki her şeyin tuzu, biberi olmuş. Her ne olursa olsun sayın Sekmen hali hazırda Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı’dır. Onu böylesi yayınlarla hiç olmazsa kendi televizyonu afişe etmemeliydi. O görüntüler naklen yayınlanmasa, kimsenin böyle bir olaydan haberi bile olmayacaktı” dediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ