$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

BİNGÖL’Ü TUTABİLENE AŞK OLSUN

BİNGÖL’Ü TUTABİLENE AŞK OLSUN
  • 04.09.2020

KURUCU il başkanlığı görevini aldıktan hemen sonra kolları sıvayan ve Türk siyasetinin yeni isimlerinden birisi olan DEVA’da ilk ilçe kongresini yaparak dikkatleri üzerinde toplayan Vahit Bingöl, Hınıs’ta da kadrosunu belirledi.

DEVA Partisi olarak Erzurum’da vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını belirten Vahit Bingöl, bir yandan teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamak için yoğun gayret gösterdiğini, bir yandan da ofis kurmak için arayış içinde olduklarını hatırlattı.

HINIS DA TAMAM

Hınıs’ta yaptıkları kongreye malum nedenlerden dolayı katılmadığını, insan sağlığının her şeyden önce geldiğini bildiren Başkan Bingöl, gelen haberlerin kendisini fazlasıyla memnun ettiğini söyledi. Hınıs’ta görevi deneyimli siyasetçilerden Ahmet Güzelbaba’nın üstlendiğini belirten Bingöl, parti il binası için de Cumhuriyet Caddesi üzerinde bir yer bulduklarını, binayı Yakutiye İlçe Başkanlığı ile birlikte kullanacaklarını vurguladı.

Merkez ilçelerden Yakutiye ve Aziziye’de işlemin tamam olduğunu, Palandöken’de de ince eleyip, sıkı dokuduklarını hatırlatan Bingöl, “İl yönetimimizi de belirledik sayılır. Kamuoyunun karşısına herkesin beğeneceği, takdir edeceği kadrolarla çıkacağız. Amacımız Erzurum halkının sesi olabilmek. Bu yönde gayret gösterecek, yılmadan, yorulmadan çalışacağız” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ