$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

BİNGÜL KARDEŞLER’İ ASLAN MÜDÜR BAĞRINA BASTI

BİNGÜL KARDEŞLER’İ ASLAN MÜDÜR BAĞRINA BASTI
  • 21.04.2017

GEREK ulusal ve gerekse uluslararası özel sporcular sportif yarışmalarında hem ülkemizi ve hem de  Erzurum’u başarı ile temsil eden, son olarak Fransa’da yapılan kayak yarışmalarında, kendilerinden yaşça çok büyük rakipleri ile kıran kırana mücadele ederek takdir toplayan Murat ve Zeynep Bingül kardeşler, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan’ı ziyaret ettiler.

Murat ve Zeynep’in mücadele azimlerini ve sportif yarışmalarda elde ettikleri başarıları takdirle karşıladığını belirten Müdür Mehmet Aslan, genç sporcu kardeşleri bağrına bastı. Kendilerine ikramda bulunan ve çeşitli hediyeler veren Müdür Aslan’ın babacan tavrı ve yaklaşımı, bugünlerde çocuklarını özel sporcular cimnastik şampiyonasına hazırlayan Nesrin ve Ünal Bingül çiftini de son derece mutlu etti.

Fransa’da bir süre önce yapılan yarışlarda, kendilerinden yaşca çok büyük rakipleri ile mücadele eden ve herkese parmak ısırtan başarılara imza atan Murat ve Zeynep Bingül kardeşlerin, önümüzdeki haftalarda yapılacak Türkiye Özel Sporcular Cimnastik Şampiyonası’ndan da madalya ile döneceklerine kesin gözüyle bakılıyor. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ