$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

BİR ÇAĞRI İLE FABRİKA KURDU!

BİR ÇAĞRI İLE FABRİKA KURDU!
  • 14.06.2017

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in çağrısını kırmayarak Erzurum’a gelen Ağrılı işadamı Cevdet Yılmaz, ayakkabı fabrikası açtı.

Aslen Bingöllü olan önceki Kalkınma Bakanı, şimdinin ise Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile adaş olan Ağrılı Cevdet Yılmaz, Organize Sanayi Bölgesi’nde, 2 bin metrekare alanda bir fabrika kurdu ve EKOSA markası adı altında ayakkabı üretmeye başladı.

 “Erzurum’da ürettiğimiz marka ürünlerle kısa zamanda sektörün dev isimleriyle yarışacağız” diyen Yılmaz, “Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen, Ağrı’ya geldiğinde,bizim işletmelerimizi de gezti. O sıra, ‘Erzurum’a da yatırım yapar mısın?’ diye sormuş, biz de ‘neden olmasın’ demiştik. Gerekli incelemeler sonrasında, Başkanımızın isteği ile Dadaşlar diyarına yatırım yaptık. 1995’ten beri ayakkabı sektöründe yer alan şirketimiz Ağrı ve Erzurum sayesinde Doğu pazarında inşallah söz sahibi olacak. Erzurum’daki fabrikamızda ilerleyen aylarda inşallah 100 kişiyi daha istihdam edeceğiz. Ben müteşebbis ruhlu insanları, Erzurum’a yatırım yapmaya davet ediyorum” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ