$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

BU GİDİŞLE, BUGÜNLERİMİZİ DE ARAR HALE GELECEĞİZ!

BU GİDİŞLE, BUGÜNLERİMİZİ DE ARAR HALE GELECEĞİZ!
  • 06.02.2020

– ERZURUM OLARAK HEM MADDİ, HEM MANEVİ ANLAMDA SARSILIYORUZ.
– YETİŞTİRDİĞİ DEĞERLİ İNSANLARINI YA GÖÇE KURBAN VEREN, YA DA MEHMET GÜRGÜR HOCA ÖRNEĞİNDE OLDUĞU GİBİ, ASRİ MEZARLIK’A GÖNDEREN ERZURUM, KAYBETTİKLERİNİN YERİNİ DOLDURAMIYOR.
– SADECE İNSANİ ANLAMDA DEĞİL, EKONOMİK OLARAK DA CİDDİ KAYIPLAR YAŞAYAN ERZURUM’DA, “NE YAPABİLİR, BU ZORLUKLARI NASIL AŞARIZ” SORUSUNA MUTLAKA “ORTAK AKILLA” CEVAP BULUNMASI GEREKİYOR.
– RUHSUZ, HİÇBİR ESTETİK GÜZELLİĞİ OLMAYAN PARKLARLA EN GÖZDE YERLERİ “ÖLÜ NOKTA” HALİNE GETİRİLEN ERZURUM’DA KİMİ VATANDAŞ TARİHİ ESERLERİ GÖSTEREREK, “BU TAŞ YIĞINLARI NE İŞE YARIYOR” DİYE SORUYOR?
– HEM TARİHİ VARLIKLAR, HEM DE İNSAN KAYNAKLARI ADINA ÖNEMLİ DEĞERLERE SAHİP OLAN ERZURUM, BU İMKANLARINDAN NEDEN YARARLANAMIYOR, KİMİ VE NEYİ BEKLİYOR?

BU GİDİŞLE ERZURUM, BUGÜNLERİNİ DE ARAR HALE GELECEK

– ERZURUM OLARAK HEM MADDİ, HEM MANEVİ ANLAMDA SARSILIYORUZ.- YETİŞTİRDİĞİ DEĞERLİ İNSANLARINI YA GÖÇE KURBAN VEREN, YA DA MEHMET GÜRGÜR HOCA ÖRNEĞİNDE OLDUĞU GİBİ, ASRİ MEZARLIK'A GÖNDEREN ERZURUM, KAYBETTİKLERİNİN YERİNİ DOLDURAMIYOR.- SADECE İNSANİ ANLAMDA DEĞİL, EKONOMİK OLARAK DA CİDDİ KAYIPLAR YAŞAYAN ERZURUM'DA, "NE YAPABİLİR, BU ZORLUKLARI NASIL AŞARIZ" SORUSUNA MUTLAKA "ORTAK AKILLA" CEVAP BULUNMASI GEREKİYOR.- RUHSUZ, HİÇBİR ESTETİK GÜZELLİĞİ OLMAYAN PARKLARLA EN GÖZDE YERLERİ "ÖLÜ NOKTA" HALİNE GETİRİLEN ERZURUM'DA KİMİ VATANDAŞ TARİHİ ESERLERİ GÖSTEREREK, "BU TAŞ YIĞINLARI NE İŞE YARIYOR" DİYE SORUYOR?- HEM TARİHİ VARLIKLAR, HEM DE İNSAN KAYNAKLARI ADINA ÖNEMLİ DEĞERLERE SAHİP OLAN ERZURUM, BU İMKANLARINDAN NEDEN YARARLANAMIYOR, KİMİ VE NEYİ BEKLİYOR?

Erzurumdan Haberler paylaştı: 5 Şubat 2020 Çarşamba

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ