$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

BULUTLAR KAZANIN BAŞINA GEÇTİ, KEPÇE KEPÇE YEMEK DAĞITTI

BULUTLAR KAZANIN BAŞINA GEÇTİ, KEPÇE KEPÇE YEMEK DAĞITTI
  • 31.05.2017

PALANDÖKEN Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Belediye’nin iftar sofralarında vatandaşlarla bir araya geldi ve kendi elleriyle iftar yemeği dağıttı.
Palandöken Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca hizmet verecek iftar sofraları vatandaşlar tarafından büyük ilgi gösteriliyor. Yenişehir Müftü Solakzade Camii Bahçesine kurulan iftar alanı temiz görüntüsüyle takdir topluyor. Yaklaşık 3 bin kişilik iftar sofraların da vatandaşlara her gün farklı bir menü ikram ediliyor.
İftar geleneğinin ilçede yaşatılması için 30 gün boyunca devam edeceğini söyleyen Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ”Titiz bir çalışma sonucu oluşturulan iftar sofralarımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyorum. Böylesine güzel bir atmosferde milletimizle iç içe ve birlikte olmak onlarla birlikte aynı sofralar da oruç açarak ve ekmeğimizi paylaşmak kadar güzel bir duygu daha yok. Allah’ın verdiğine şükürler olsun. Yine milletimizle birlikte bir Ramazan ayını daha geçiriyoruz” dedi.
Palandöken Belediyesi tarafından hazırlanan iftar sofralarına katılan misafirlere üç ayrı noktadan yemek ikramı yapıldı. Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, iftar saatinin yaklaşmasıyla birlikte Palandöken halkına bizzat yemek dağıtımı yaptı gelen misafirlerle tek tek ilgilendi. Başkan Bulutları, yemek dağıtırken görenler ” Halkın başkanı her zaman halkın içinde” diyerek tebrik ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ