$ DOLAR → Alış: 15,91 / Satış: 15,98
€ EURO → Alış: 16,84 / Satış: 16,90

EKONOMİK KRIZE İNAT HİZMET

EKONOMİK KRIZE İNAT HİZMET
  • 08.01.2022
GİDEREK ağırlaşan ekonomik şartlarda ayakta kalmaya ve tasarruflu şekilde geçinmeye çalışan ve “en hesaplı”sını aramaya koyulan vatandaşlara, Dadaşkent’te açılan Çiğdem Mutfağı, sadece fiyatıyla değil, aralarında “Çin Böreği”nin de bulunduğu farklı ve lezzetli ürünleriyle hizmet vermeye başladı.
 

Dövizde yaşanan dalgalanmanın yanında özellikle akaryakıt, elektrik ve doğalgaza gelen zamlarla sarsılan çoğu işletme kapısına kilit vururken, Dadaşkent’te açılan Çiğdem Mutfağı, sıkıntıdaki vatandaşın umut kapısı oldu.

İnternet üzerinden satış yapan, televizyon reklamlarıyla da insanların zihnini çelen büyük şirketlerin ortalığı toza dumana çevirdiği bir dönemde Çiğdem Mutfağı’nı hayata geçirdiklerini belirten Ahmet Çiğdem, aralarında “Çin Böreği”nin de bulunduğu seçkin bir menüyle üretime geçtiklerini söyledi.

Dadaşkent’te Düzgün Market’in bulunduğu Şehit Onbaşı Ömer Budak Caddesi’nde açtıkları Çiğdem Mutfağı’nda börek, tatlı ve kurabiye çeşitlerinin yanında zeytinyağlı ürünlerle de hizmet sunduklarını kaydeden Ahmet Çiğdem, “Bize gelen, bizden alışveriş yapan memnun ayrılıyor. Ürünlerimiz kaliteli, fiyatlarımız hesaplı. Ev kadınlarının işini hem çabuklaştıracak ve hem kolaylaştıran, aynı Zaman’da aile bütçelerine destek sağlayan bir mutfak halini almış olmanın mutluluğu içindeyiz” diye konuştu. erzhaber

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ