$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

ERZURUM’DA KİM “BEN KALP KRİZİ GEÇİRMEM” DİYEBİLİR (Tıkla – İzle)

ERZURUM’DA KİM “BEN KALP KRİZİ GEÇİRMEM” DİYEBİLİR (Tıkla – İzle)
  • 25.12.2019

– ÇAT YOLU ÜZERİNDEKİ ŞEHİR HASTANESİNİN EKSİKLERİ HIZLA TAMAMLANIYOR, YARIN BİR GÜN HASTANE HİZMETE GİRECEK VE ZATEN YOĞUN YOLDA ARAÇ KALABALIĞI KAT BE KAT ARTACAK.
– TÜRK KARDİYOLOJİ DERNEĞİ’NİN YAPTIĞI ARAŞTIRMA VE ÇALIŞMALAR, KALP KRİZİNDE İLK DAKİKALARIN “ALTIN DEĞERİNDE” OLDUĞUNU GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR…
– KALP KRİZİ GEÇİREN BİR HASTANIN EN ÇABUK ŞEKİLDE, ÖZELLİKLE DE AMBÜLANSLA TAM TEŞEKKÜLLÜ BİR HASTANEYE YETİŞİRİLMESİ GEREKTİĞİ BELİRTİLİYOR.
– HAYLİ DAR OLAN ÇAT YOLU’NDA, HELE DE TRAFİK YOĞUNSA, ACİL HASTAYI HASTANEYE YETİŞTİRMEK MÜMKÜN OLMAYABİLİR. HASTANELER BAŞKA YERE TAŞINAMAYACAĞINA GÖRE…
“NELER YAPMAK GEREKİR?”

KİM "BEN KALP KRİZİ GEÇİRMEM" DİYEBİLİR, HELE DE ERZURUM'DA!

– KİM, "BEN KALP KRİZİ GEÇİRMEM DİYEBİLİR…" HELE DE ERZURUM'DA!- ÇAT YOLU ÜZERİNDEKİ ŞEHİR HASTANESİNİN EKSİKLERİ HIZLA TAMAMLANIYOR, YARIN BİR GÜN HASTANE HİZMETE GİRECEK VE ZATEN YOĞUN YOLDA ARAÇ KALABALIĞI KAT BE KAT ARTACAK.- TÜRK KARDİYOLOJİ DERNEĞİ'NİN YAPTIĞI ARAŞTIRMA VE ÇALIŞMALAR, KALP KRİZİNDE İLK DAKİKALARIN "ALTIN DEĞERİNDE" OLDUĞUNU GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR…- KALP KRİZİ GEÇİREN BİR HASTANIN EN ÇABUK ŞEKİLDE, ÖZELLİKLE DE AMBÜLANSLA TAM TEŞEKKÜLLÜ BİR HASTANEYE YETİŞİRİLMESİ GEREKTİĞİ BELİRTİLİYOR.- HAYLİ DAR OLAN ÇAT YOLU'NDA, HELE DE TRAFİK YOĞUNSA, ACİL HASTAYI HASTANEYE YETİŞTİRMEK MÜMKÜN OLMAYABİLİR. HASTANELER BAŞKA YERE TAŞINAMAYACAĞINA GÖRE…"NELER YAPMAK GEREKİR?"

Erzurumdan Haberler paylaştı: 24 Aralık 2019 Salı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ