$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

ERZURUM’DAN AYRILMAK HAYLİ ZOR OLDU

ERZURUM’DAN AYRILMAK HAYLİ ZOR OLDU
  • 31.01.2017

ÖNCEKİ Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı makamında ziyaret etti.
Çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Erzurum’a gelen Denizli Valilisi Dr. Altıparmak, Rektör Çomaklı’yı ziyaret ederek, yeni görevinden dolayı “hayırlı olsun” dileğinde bulundu. Erzurum’da görev yaptığı sürede şehre çok alıştığını ifade eden Vali Altıparmak, “Sevgi ve hoşgörünün simgesi olan Dadaşlar diyarından ayrılmak benim için gerçekten çok zor oldu” dedi.

Erzurum’un Doğu’nun en önemli şehirlerinden birisi olduğunu vurgulayan Vali Altıparmak, Atatürk Üniversitesi’nin de bu kadim şehre yakışır bir üniversite olduğunu belirtti.
Atatürk üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ise Vali Altıparmak’a nazik ziyaretleri ve görev süresince Erzurum’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. “Şehrimiz için çalışan ve kalkınmasına yardımcı olan her fert bizim için değerlidir” diyen Rektör Çomaklı, Atatürk Üniversitesi olarak şehir-üniversite işbirliğini tam anlamıyla sağlamak için çalışmalara tüm hızıyla devam ettiklerini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ