$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

ERZURUM’U DÜZDE BULMADIK! (Görüntülü / Tıkla, izle)

ERZURUM’U DÜZDE BULMADIK! (Görüntülü / Tıkla, izle)
  • 05.03.2020

ERZURUM'U DÜZDE BULMADIK!

– ERZURUM'U DÜZDE BULMADIK!- BU ŞEHRİN SORUN VE SIKINTILARI ÜZERİNE YILLARDIR AYNI ŞEYLERİ KONUŞUYOR, YAKINIYOR, KAFA PATLATIYOR AMA SONUCA BİR TÜRLÜ ULAŞAMIYORUZ.- HANİ GÜYA BİZ KALKINMADA ÖNCELİKLİ İLLERDEN BİRİSİYDİK! NE OLDU DA BUGÜNE KADAR BİR TÜRLÜ KALKINAMADIK!- ERZURUM, DÜZDE BULUNMUŞ; YA DA TORBDAN ÇIKMIŞ BİR ŞEHİR DEĞİL. DAHA FAZLA VAKİT KAYBEDİLMEDEN BU ŞEHRİN RUHUNA UYGUN İŞLER YAPILMALI, ADIMLAR ATILMALI.- AVRUPA ÜLKELERİNE GİDEBİLMEK İÇİN ÇIRPINAN VATANSIZ İNSANLARA ÜZÜLÜYOR, MUTLAKA BİR VE BERABER OLMAMIZ GEREKTİĞİNİ BİR KEZ DAHA ÇIPLAK GÖZLE GÖRÜYORUZ.- BİZİM İNSANIMIZ DA GÖÇ EDİYOR. GİDENLERİ GERİ ÇEVİRECEK GÜCÜMÜZ YOK. HİÇ OLMAZSA MEVCUDA SAHİP ÇIKALIM, BAYRAKLA, TOPRAKLA, VATANLA BİRLİKTE BİRİ BİRİMİZİ DE KUCAKLAYALIM!

Erzurumdan Haberler paylaştı: 4 Mart 2020 Çarşamba

– ERZURUM’U DÜZDE BULMADIK!
– BU ŞEHRİN SORUN VE SIKINTILARI ÜZERİNE YILLARDIR AYNI ŞEYLERİ KONUŞUYOR, YAKINIYOR, KAFA PATLATIYOR AMA SONUCA BİR TÜRLÜ ULAŞAMIYORUZ.
– HANİ GÜYA BİZ KALKINMADA ÖNCELİKLİ İLLERDEN BİRİSİYDİK! NE OLDU DA BUGÜNE KADAR BİR TÜRLÜ KALKINAMADIK!
– ERZURUM, DÜZDE BULUNMUŞ; YA DA TORBDAN ÇIKMIŞ BİR ŞEHİR DEĞİL. DAHA FAZLA VAKİT KAYBEDİLMEDEN BU ŞEHRİN RUHUNA UYGUN İŞLER YAPILMALI, ADIMLAR ATILMALI.
– AVRUPA ÜLKELERİNE GİDEBİLMEK İÇİN ÇIRPINAN VATANSIZ İNSANLARA ÜZÜLÜYOR, MUTLAKA BİR VE BERABER OLMAMIZ GEREKTİĞİNİ BİR KEZ DAHA ÇIPLAK GÖZLE GÖRÜYORUZ.
– BİZİM İNSANIMIZ DA GÖÇ EDİYOR. GİDENLERİ GERİ ÇEVİRECEK GÜCÜMÜZ YOK. HİÇ OLMAZSA MEVCUDA SAHİP ÇIKALIM, BAYRAKLA, TOPRAKLA, VATANLA BİRLİKTE BİRİ BİRİMİZİ DE KUCAKLAYALIM!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ