$ DOLAR → Alış: 17,93 / Satış: 18,00
€ EURO → Alış: 18,24 / Satış: 18,31

GÖREVİNİZİ HAKKIYLA YAPIN

GEÇTİĞİMİZ İKİ YIL PANDEMİ NEDENİYLE MEZUNİYET TÖRENİ YAPAMAYAN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ, 25’NCİ MEZUNİYET YILINDA 350 ÖĞRENCİYİ DAHA BASIN VE İLETİŞİM DÜNYASINA UĞURLADI.

GÖREVİNİZİ HAKKIYLA YAPIN
  • 24.05.2022

ATATÜRK Üniversitesi iletişim Fakültesi yirmi beşinci dönem mezuniyet töreninde, genç gazeteci adaylarına meslek etiğine yönelik önemli mesajlar verildi, hatırlatmalar yapıldı.

Nenehatun Kültür Merkezi’nde gerçekleşen, çok sayıda öğrenci ailesinin de katıldığı törende en çarpıcı değerlendirme Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hakan Temiztürk’den geldi.

Pandemi koşullarının eğitimi aksattığını, 4 yılın neredeyse yarısını biri birlerinden uzakta geçirdiklerini hatırlatan Hakan Temiztürk, konuşmasında genç gazeteci adaylarına tavsiyelerde bulundu, öğüt verdi, bu arada da ülke genelinde gazetecilik adına yaşanan sorun ve sıkıntılara değindi.

Gazetecilik meslek ilkelerinin gazeteciden çok şey istediğini de belirten Temiztürk, öğrencilerinden görevlerini hakkıyla yapmalarını istedi.

İletişim Fakültesi’nin yirmi beşinci mezunlarını verdiği törenin açış konuşmasını yapan Fakülte Dekanı Profesör Doktor Adem Yılmaz da Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin ülkenin sayılı fakültelerinden birisi olduğunu bildirdi. Üniversite hayatının sadece eğitimle sınırlı olmadığını, kazanılan vizyon ve deneyimlerin de eğitimin bir parçası olduğunu kaydeden Adem Yılmaz da… erzhaber

HABERİN DEVAMI VE GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN!

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ