$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

HEM SERGİ, HEM MESCİD-İ AKSA SUNUMU!

HEM SERGİ, HEM MESCİD-İ AKSA SUNUMU!
  • 17.11.2017

ASLEN Erzurumlu olan, çektiği fotoğraflar ve açtığı sergiler ile adından sıkça söz ettiren Fotoğraf Sanatçısı Sebahat Döğen’in çeşitli yörelerden çektiği fotoğraglardan oluşan Türkiye’m Sergisi, yarın Atatürk Üniversitesi’nde fotoğrafseverlerle buluşacak.

Atatürk Üniversitesi ve ATASEM’in işbirliği ile düzenlenecek sergi, sunum ve söyleşi programı, Erzurum Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (ERFOD) evsahipliğinde gerçekleşecek.

Serginin yarın (18 Kasım Cumartesi) Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (ATASEM) düzenleneceğini, aynı günün akşamında da yine aynı merkezde “Sessiz Çığlık Mescid-i Aksa” Kudüs Fotoğraf Sunumu ve Söyleşi yapılacağını belirten ERFOD Başkanı Prof. Dr. Yıldıran Yıldırım, “Tüm sanatseverleri bu etkinliğe bekliyoruz. Türkiye’m fotoğraflarını görmeyen, Mescid-i Aksa sunumunu izlemeyenin çok şey kaçırtacağını şimdiden söyleyebilirim” dedi.

ERFOD dlarak Erzurum’un sanat hayatına renk katmaya çalıştıklarını da belirten Yıldıran Yıldırım, serginin açılışına verdiği destekten dolayı Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’ya teşekkür etti.

ATASEM’deki (Teknokent) sergi saat 14.00’te açılacak, Mescid-i Aksa ve Kudüs sunumu ise, aynı merkezde saat 19.00’da sanatseverlerle buluşacak. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ