$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

HINIS HALİLÇAVUŞ’TA İFTAR

HINIS HALİLÇAVUŞ’TA İFTAR
  • 23.05.2018

VALİ Seyfettin Azizoğlu, Hınıs Halilçavuş Jandarma Karakolu’nda askerlerle birlikte iftar etti.

İncelemelerde bulunmak üzere Hınıs’a giden Vali Seyfettin Azizoğlu, Mehmetçik ile de iftar sofrasında bir araya geldi.

Halilçavuş Jandarma Karakolu’nda er ve erbaşlarla karavanaya kaşık sallayan Vali Seyfettin Azizoğlu’na Hınıs Kaymakamı Bülent Ay, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bekir Uzun, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Tarım İl Müdürü Osman Akar ve İl Sağlık Müdürü Mahmut Uçar eşlik etti.

İftar yemeğinde askerlerle sohbet eden Vali Azizoğlu, “Böylesine güzel ve mübarek bir ayda, sizlerle birlikte olmaktan ve iftar etmekten duyduğum memnuniyeti ve mutluluğu bilmenizi isterim” dedi.

Vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlayan güvenlik güçlerinin yaptığı hizmetin kutsal bir görev olduğuna değinen Vali Azizoğlu, “Kendi sorumluluk alanınızda vatandaşın güvenliği, vatanın birliği ve dirliği için gece gündüz demeden görev yapmaktasınız. İnşallah bu kutsal vatan görevinizi bitirir aldığınız teskere ile ailelerinize sevdiklerinize sağ salim kavuşursunuz” şeklinde konuştu.

İftar sonrasında Vali Azizoğlu, ilçenin çeşitli noktalarında görev yapan kolluk kuvvetlerini ziyaret ederek onlara baklava ikram etti. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ