$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

İBRAHİM ÇEÇEN’İN ŞANSI…

İBRAHİM ÇEÇEN’İN ŞANSI…
  • 03.11.2018

AĞRI İbrahim Çeçen üniversitesi Rektörü olarak atandıktan hemen sonra kolları sıvayan ve yaptığı biri birinden değerli atılımlar ile dikkatleri üzerine çeken Rektör Abdülhalik Karabulut, bu defa da İran’ın Erzurum Başkonsolosluğu’na atanan Sajad Soltanzaden’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu, bölgesel işbirliğinin daha nasıl güçlendirilebileceklerini görüştü.

Bu yıl bölge üniversiteleri içinde “en çok tercih edilen üniversite” olma özelliğini ele geçiren İbrahim Çeçen’i daha yukarılara taşımak için azami gayret gösteren, üniversitesinin tanıtımı adına hemen her yolu deneyen Rektör Prof. Dr. Abdülhalik Karabulut, yapılan değişiklik sonucu sessiz sedasız görevine başlayan İran İslam Cumhuriyeti Erzurum Başkonsolosu Sajad Soltanzaden’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkonsolos ile her iki ülke arasında yapılabilecek işbirliği imkanlarını görüştüklerini belirten ve yapılan görüşme ile ilgili fotoğrafları sosyal medyada paylaşan Rektör Karabulut, “İran ile Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi arasında bölgesel iş birliğinin güçlendirilmesi, üniversitelerarasında gerçekleştirilebilecek planlama ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Çok verimli bir görüşme oldu. Başkonsolos Soltonzaden’e gösterdiği yakınlıktan dolayı teşekkür ederim” açıklaması da yaptı. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ