$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,31 / Satış: 10,35

BİNGÖL, BABACAN’DAN SÖZ DE ALDI

BİNGÖL, BABACAN’DAN SÖZ DE ALDI
  • 25.08.2020

ÜLKE genelinde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamaya çalışan DEVA Partisi, ilk ilçe kongresini Erzurum’un Narman İlçesi’nde gerçekleştirirken, geçtiğimiz ay kurucu il başkanı olarak atanan, aynı zamanda Narmanlı olan Vahit Bingöl de, partisinde bir ilke öncülük etmenin mutluluğunu yaşadı.

Erzurum siyasetinin deneyimli isimlerinden olan, geçtiğimiz ay Genel Başkan Ali Babacak tarafından Deva Partisi Erzurum İl Kurucu Başkanlığı’na getirilen Vahit Bingöl, ağabeyi acısının közlenmesiyle birlikte, il genelinde teşkilatlanma çalışmalarına bıraktığı yerden yeniden başladı.

BABACAN GELECEK

Deva Partisi Erzurum İl Başkanı olarak partisinin “ilk” olağan kongresini , Narman’da gerçekleştirmiş olmanın hazzını duyan Vahit Bingöl, Ankara’nın takdirini kazanmakla kalmadı, il kongresi için de Genel Başkan Ali Babacan’dan “geleceğim” sözü aldı.

Narman’da seçimle işbaşına gelen ilk Deva Partili İlçe Başkanı olma ünvanı kazanan İhsan Selvi’yi kutlayan Vahit Bingöl, ikinci olağan ilçe kongresini 28 Ağustos’ta Horasan’da, üçüncüsünü de 29 Ağustos’ta Aşkale’de gerçekleştireceklerini kaydetti.

İlçe kongrelerini tamamladıktan sonra, il kongresi için hazırlıklara başlayacaklarını bildiren Başkan Bingöl, “İl kongremize Genel Başkanımız sayın Ali Babacan da katılacak. Kendisinden bunun sözünü aldık. Sayın Babacan’ın Erzurum’a ayrıcalıklı yaklaşımı hepimizi mutlu etti” açıklaması yaptı. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ