$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

SEN MİSİN ÇOCUĞA CİPS VERMEYEN!

SEN MİSİN ÇOCUĞA CİPS VERMEYEN!
  • 01.05.2017

PARA vermeden çocuğunu mahalle bakkalına cips almaya gönderen H.G., isteği geri çeviren 40 yaşındaki S.Y.’nin işyerini bastı, tekmeleyerek camları kırdı, yetmemiş gibi “istediklerimi vermezsen, dükkanını ortadan kaldırırım” diye tehdit etti.

Geçtiğimiz gün Gölbaşı Polis Merkez Amirliği’ne giden ve Rabiana Mahallesi’nde bakkalık yaptığını belirten S.Y., H.G. adındaki müşterisinden şikayetçi oldu. H.G.’nin, çocuğunu cips alması için dükkana gönderdiğini belirten S.Y. yaşadığı üzücü olayı şöyle anlattı:

“- Cips almaya gelen çocuğun parası yoktu. ben de cips vermedim. Az sonra dükkana babası H.G. geldi, çok sinirliydi. Yakamdan tuttu ve bana neden cips vermediğimi sorarak tehdit etti, hakarette bulundu. Çok korktum. Sigara istedi, parasını vermeden çıktı. Giderken 3 bin lira vermediğim taktirde dükkanımı kaldıracağı tehdidi savurdu ve o sırada tekmeleyerek işyerimin camlarını kırdı, kendisinden şikayetçiyim.”

S.Y.’nin şikayetinden sonra polis, gasp, mala zarar verme, tehdit ve hakaret suçlamasıyla firari H.G. hakkında kovuşturma başlattı. erzhaber

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ