$ DOLAR → Alış: 13,49 / Satış: 13,54
€ EURO → Alış: 15,23 / Satış: 15,29

TALİHSİZ ÇOBANA PROTEZ KOL SÖZÜ

TALİHSİZ ÇOBANA PROTEZ KOL SÖZÜ
  • 26.10.2017

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ağrı’nın Diyadin ilçesinde, yüksek gerilim direğine kanadı takılan güvercini kurtarmak isterken akıma kapılan iyiliksever genç Ramazan Taşdemir’i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Başkan Sekmen, Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Orhan Delice, Hastane Müdürü Vedat Tortumluoğlu ve Uzman Doktor Muhammet Yıldırım’dan genç çobanın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Ziyaret sırasında “İnsanlığın hiçbir zaman ölmediğini gösterdiği bu davranışla tüm Türkiye’ye anlatan 16 yaşındaki Ramazan Taşdemir’i yürekten kutluyorum. Canını tehlikeye atarak güvercini kurtarmaya çalışan bu evladımız bizim nazarımızda bir kahramandır” diye konuşan Sekmen, şöyle devam etti:

“Tellere takılı güvercini kurtarmak isterken kollarını kaybeden bu yavrumuz aslında bütün dünyaya Ağrı’dan bir mesaj verdi. Bu mesaj insanlığın hiçbir zaman ölmediğiyle ilgilidir. Ramazan gibiler yaşadıkça Ramazan gibiler var oldukça kan gölüne dönen İslam coğrafyalarında iyilik, barış, sevgi ve kardeşlik galip gelecektir.”

Başkan Sekmen, iyiliksever çobanın sağlık durumunun düzelmesi sonrası Ramazan Taşdemir’e protez kol alacağını söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ