$ DOLAR → Alış: 13,49 / Satış: 13,54
€ EURO → Alış: 15,23 / Satış: 15,29

TEŞEKKÜRLER VALİ BEY!

TEŞEKKÜRLER VALİ BEY!
  • 28.04.2017

TARİHİ Aziziye ve Mecidiye Tabyaları’nın bulunduğu Topdağı’na saat 18.00’den sonra konulan çıkış yasağı süresi, Vali Seyfettin Azizoğlu’nun talimatıyla uzatıldı.

erzurumdanhaberler.com’un gündeme getirdiği ve “Saat 18.00… Giriş Yassak!” başlığıyla duyurduğu keyfiyete Vali Seyfettin Azizoğlu nokta koydu.

Devlet dairelerinde mesainin saat 17.00’de bittiğini, o saatten sonra Topdağı’na gitmeye ve tabyaları dolaşmaya zaman kalmadığını belirten vatandaşların sesine kulak veren Vali Azizoğlu’nun, Milli Parklar Müdürlüğü’ne, “Tabyalar, hava kararıncaya kadar açık tutulsun” şeklinde verdiği talimat, memnunlukla karşılandı.

Tabyalara giriş-çıkışların kontrol altında tutulmasının doğru olduğunu, ancak zamanlama konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmediğini belirten vatandaşlar, “Tabyaları asıl göreceğimiz zamanda konulan yasak, hepimizi şaşırtmıştı. Yanlışın Vali Bey tarafından düzeltilmesi hepimizi mutlu etti. Milli Parklar Müdürlüğü, asayiş konularında sorunu ‘yasak’ diyerek değil, daha ciddi önlemler alarak önleyebilirler” dediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ