$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

VAKIFLAR’A YİNE VEKİL MÜDÜR!

VAKIFLAR’A YİNE VEKİL MÜDÜR!
  • 02.07.2017

UZUN sayılabilecek bir zamandır vekaleten yönetilen Vakflar Bölge Müdürlüğü’ne, geçtiğimiz haziran ayı içinde “sessiz, sedasız” yine vekalet yöntemiyle atama yapıldığı öğrenildi.

Çok geniş bir hizmet ağına sahip olan ve büyük bir coğrafyada faaliyetlerini sürdüren ve birkaç yıldan beri vekâleten yönetilen Vakıflar Bölge Müdürlüğü’ne, Trabzon Vakıflar Bölge Müdür Vekili 38 yaşındaki Dr. İsmet Çalık, yine vekaleten atandı.

1979 yılında Trabzon’da doğan Çalık, 2004 yılında Trabzon Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nde “mühendis” kadrosuyla memuriyete başladı. 2016 yılı Nisan ayından 2017 Haziran ayına kadar Bölge Müdür V. olarak Trabzon Vakıflar Bölge Müdürlünde hizmet eden Çalık, 2017 yılında tamamladığı “ Tarihi Cami ve Minarelerin Dinamik Karakteristiklerinin Belirlenmesi ve Restorasyon Etkilerinin Değerlendirilmesi” konulu tezi ile doktora eğitimini tamamlayarak “doktor” unvanı aldı.

Haziran ayından itibaren Erzurum Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nde Bölge Müdür Vekili olarak hizmetine devam eden Çalık, evli ve iki çocuk babasıdır. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ