$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

ÜÇ VALİ YARDIMCISI BAŞKA GÖREVE!

ÜÇ VALİ YARDIMCISI BAŞKA GÖREVE!
  • 21.08.2017

ERZURUM’da görev yapan üç vali yardımcısının yeri, yeni yayınlanan kaymakamlar kararnamesi ile değiştirildi.

Vali Seyfettin Azizoğlu’nun şehir dışına çıkışta vekaleti bıraktığı Yakutiye Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı Diyarbakır Vali Yardımcılığı görevine gönderilirken, Bolu ve Aksaray’dan iki isim, vali yardımcılığı görevlerine getirildi.

Resmi Gazete’de yayınlanan kararname ile, Erzurum Vali Yardımcısı Mehmet Levent Kepçeli, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Şube Müdürlüğü’ne, Vali Yardımcısı Ayhan Terzi Isparta – Şarkikaraağaç Kaymakamlığı’na ve Hamza Özer de Şanlıurfa – Akçakale Kaymakamlığı’na atandı.

Bolu Vali Yardımcısı Ünal Coşkun ile Aksaray-Sarıyahşi Kaymakamı Yıldız Büyüker de Erzurum’un yeni vali yardımcıları oldu.

Kararname ile Yakutiye Kaymakamı da değişti. Kaymakam Ahmet Naci Helvacı Diyarbakır Vali Yardımcılığı’na atanırken yerine Kütahya’nın Emet Kaymakamı Mahmuthan Arslan Yakutiye’nin yeni kaymakamı oldu.

7 İLÇE KAYMAKAMI DEĞİŞTİ

Kaymakamlar kararnamesi ile Erzurum’un Olur, Pazaryolu, İspir, Köprüköy, Horasan, Karayazı ve Aşkale ilçelerinin kaymakamları değişti.

Olur Kaymakamı Muhammet Kaya Kilis Vali Yardımcılığına, Karayazı Kaymakamı Kamil Aksoy Ağrı Vali Yardımcılığına ve Pazaryolu Kaymakamı Mehmet Nurullah Karaman da Hakkari Vali Yardımcılığı’na gönderilirken, İspir Kaymakamı Ömer Faruk Fidan Palu Kaymakamlığına, Horasan Kaymakamı Doğan Dinç Güdül Kaymakamlığına, Köprüköy Kaymakamı Osman Bilici Kozluk Kaymakamlığına ve Aşkale Kaymakamı Hayrettin Çiçek ise Yatağan Kaymakamlığına atandı.

YENİ GELENLER

Öte yandan, Erzurum’un 7 ilçesine atanan kaymakamların isimleri de açıklandı.

Kararname ile Olur Kaymakamlığına Isparta – Atabey Kaymakamı Doğan Kemelek, Pazaryolu Kaymakamlığına Giresun – Piraziz Kaymakamı Hamit Genç, İspir Kaymakamlığına Tokat – Reşadiye Kaymakamı Faruk Erdem, Horasan Kaymakamlığına Kahramanmaraş – Ekinözü Kaymakamı Cüneyt Caner, Köprüköy Kaymakamlığına Konya – Çeltik Kaymakamı Murat Öztürk, Aşkale Kaymakamlığına Adıyaman – Tut Kaymakamı Mehmet Aksu, Karayazı Kaymakamlığı’na Şanlıurfa – Hilvan Kaymakamı Eyyup Özdemir getirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ