$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

ARADAN 9 YIL GEÇTİ, BİZ HALA KÖŞEYİ DÖNECEĞİZ DİYE BEKLİYORUZ (Tıkla ve İzle)

ARADAN 9 YIL GEÇTİ, BİZ HALA KÖŞEYİ DÖNECEĞİZ DİYE BEKLİYORUZ (Tıkla ve İzle)
  • 30.01.2020

ERZURUM OLARAK BİR ZAMANLAR NE GÜZEL RÜYALAR GÖRMÜŞTÜK.

– TAM 9 YIL ÖNCE BUGÜN ANKARA ERZURUM'A TAŞINMIŞTI!- UZUN ZAMANDAN BERİ YAĞMAYAN KAR O GECE LAPA LAPA YAĞMIŞ, CEMAL GÜRSEL'DE YER YERİNDEN OYNAMIŞTI.- GÜYA 25'İNCİ DÜNYA ÜNİVERSİTELER KIŞ OYUNLARI'YLA BİRLİKTE, SORUN VE SIKINTILARIMIZDAN KURTULACAK KÖŞEYİ DÖNECEKTİK.- BÖYLESİ BİR ALGI OYUNLAR ÖNCESİ OLUŞTURULMUŞ, VALİ'SİNDEN BELEDİYE BAŞKANI'NA VE BÜROKRATLARINA VARINCAYA KADAR HERKES, HELE DE OYUNLAR KOORDİNATÖRÜ, HALKA UMUT POMPALAMIŞ, BEKLENTİLER BÜYÜK BOYUTLARA ULAŞMIŞTI.- UMUT POMPALAYAN KİM VARDIYSA, ŞİMDİ HİÇ BİRİ YOK. GERİDE KALA KALA İŞE YARAMAYAN, BİBLOYU ANDIRAN TESİSLER, BİR DE UMUTLARI YIKILAN BİZLER KALDIK.- HÜKÜMETİN OYUNLARA VERDİĞİ O BÜYÜK DESTEĞİ ÇARÇUR EDENLERİ, BEKLENTİLERİMİZİ BOŞA ÇIKARTIP, HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATANLARI ALLAH'A HAVALE EDİYORUZ.

Erzurumdan Haberler paylaştı: 29 Ocak 2020 Çarşamba

– TAM 9 YIL ÖNCE BUGÜN ANKARA ERZURUM’A TAŞINMIŞTI!
– UZUN ZAMANDAN BERİ YAĞMAYAN KAR O GECE LAPA LAPA YAĞMIŞ, CEMAL GÜRSEL’DE YER YERİNDEN OYNAMIŞTI.
– GÜYA 25’İNCİ DÜNYA ÜNİVERSİTELER KIŞ OYUNLARI’YLA BİRLİKTE, SORUN VE SIKINTILARIMIZDAN KURTULACAK KÖŞEYİ DÖNECEKTİK.
– BÖYLESİ BİR ALGI OYUNLAR ÖNCESİ OLUŞTURULMUŞ, VALİ’SİNDEN BELEDİYE BAŞKANI’NA VE BÜROKRATLARINA VARINCAYA KADAR HERKES, HELE DE OYUNLAR KOORDİNATÖRÜ, HALKA UMUT POMPALAMIŞ, BEKLENTİLER BÜYÜK BOYUTLARA ULAŞMIŞTI.
– UMUT POMPALAYAN KİM VARDIYSA, ŞİMDİ HİÇ BİRİ YOK. GERİDE KALA KALA İŞE YARAMAYAN, BİBLOYU ANDIRAN TESİSLER, BİR DE UMUTLARI YIKILAN BİZLER KALDIK.
– HÜKÜMETİN OYUNLARA VERDİĞİ O BÜYÜK DESTEĞİ ÇARÇUR EDENLERİ, BEKLENTİLERİMİZİ BOŞA ÇIKARTIP, HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATANLARI ALLAH’A HAVALE EDİYORUZ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ