$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN HIZLI İCRAAT

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN HIZLI İCRAAT
  • 03.11.2018

AZİZİYE Belediye Hizmet Binası’nın da bulunduğu, Erzurum’un fiziki görünümüyle en modern yerleşim yerlerinden birisi olan Dadaşkent’te, elektrik direğine sarılı halde görüntülenen, renkleri solmuş, yıpranmış Türk Bayrakları, ecrzurumdanhaberler.com’un haberinden sonra, jet hızıyla bulundukları yerlerden indirildi.

Dadaşkent’te, polis karakolunun da bulunduğu cadde üzerindeki elektrik direğine sarılı halde görüntülenen, ecrzurumdanhaberler.com’da da “Aziziye’de bayrak ayıbı” başlığıyla yer alan haber, belediye yetkililerini harekete geçirdi.

Aziziye Belediyesi elemanları, sözkonusu bölgedeki tretuvar üzerinde bulunan elektrik direğine sarılı bayraklar ile, yine yan taraftaki işyerinin vitrinin üst kısmını boydan boya kaplayan bayrakları indirdi, yaşanan ayıbı gidererek gören herkesten teşekkür aldılar.

Biz de ecrzurumdanhaberler.com olarak, haberimize hassasiyet gösteren ve gerekli müdahaleyi yaptırarak, özgürlüğümüzün sembolü bayraklarımızı, bulundukları yerlerden aldıran Aziziye Belediyesi yetkililerine, özellikle de Basın Müdürü Mustafa Çomaklı’ya teşekkür ederiz. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ