$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

BASIN OLMASA, BASIN BÜROLARI NE İŞE YARAR (Tıkla ve İzle)

BASIN OLMASA, BASIN BÜROLARI NE İŞE YARAR (Tıkla ve İzle)
  • 19.02.2020

– KAMUYA AİT BASIN BÜROLARI YAZILI, SÖZLÜ VE GÖRSEL MEDYAYA HİZMET VERMESİ GEREKEN, BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA OLUŞTURULMUŞ ÖZELLİKLİ YERLERDİR.
– DİYORUZ Kİ: BASIN YOKSA, BÜRO DA YOKTUR! O BÜROLAR BASIN İLE BERABER OLUNMASI, HAREKET EDİLMESİ HALİNDE KIYMETLENİR, ÖZELLİK KAZANIR.
– SADECE KURUM HABERLERİNİN SERVİS EDİLDİĞİ, YAZILAN, SÖYLENEN, KAMUOYU İLE PAYLAŞILAN HABERLERİN GÖRMEZDEN GELİNDİĞİ BASIN BÜROLARI, “SAĞIR ODALAR” OLMAKTAN MUTLAKA KURTARILMALIDIR.
– ERZURUM BASININI İÇİNDE BULUNDUĞU AÇMAZI ÇÖZME ADINA GAZETECİLER CEMİYETLERİNİN ADIM ATIP, YAŞANAN SORUN VE SIKINTILARA İVEDİLİKLE ÇARE BULMALARINI İSTİYOR VE BEKLİYORUZ.

BASIN BÜROLARI, BASIN OLMASA NE İŞE YARAR?

– KAMUYA AİT BASIN BÜROLARI YAZILI, SÖZLÜ VE GÖRSEL MEDYAYA HİZMET VERMESİ GEREKEN, BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA OLUŞTURULMUŞ ÖZELLİKLİ YERLERDİR.- DİYORUZ Kİ: BASIN YOKSA, BÜRO DA YOKTUR! O BÜROLAR BASIN İLE BERABER OLUNMASI, HAREKET EDİLMESİ HALİNDE KIYMETLENİR, ÖZELLİK KAZANIR.- SADECE KURUM HABERLERİNİN SERVİS EDİLDİĞİ, YAZILAN, SÖYLENEN, KAMUOYU İLE PAYLAŞILAN HABERLERİN GÖRMEZDEN GELİNDİĞİ BASIN BÜROLARI, "SAĞIR ODALAR" OLMAKTAN MUTLAKA KURTARILMALIDIR.- ERZURUM BASININI İÇİNDE BULUNDUĞU AÇMAZI ÇÖZME ADINA GAZETECİLER CEMİYETLERİNİN ADIM ATIP, YAŞANAN SORUN VE SIKINTILARA İVEDİLİKLE ÇARE BULMALARINI İSTİYOR VE BEKLİYORUZ.

Erzurumdan Haberler paylaştı: 18 Şubat 2020 Salı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ