$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

BU GECE SAKIN İBRAHİM’İ UNUTMAYIN!

BU GECE SAKIN İBRAHİM’İ UNUTMAYIN!
  • 23.04.2017

GEÇİRDİĞİ beyin kanaması sonucu ameliyat edilen ve yaklaşık iki haftadan beri koma hali devam eden Erzurum’un evladı, büyük sanatçısı İbrahim Erkal için, hastane kapısından ayrılmayan dostları dua istedi, “Gardaşımızın yaşam mücadelesi sürüyor, hayata tutunmaya çalışıyor” dediler.

İbrahim Erkal’ın yakın dostu ve “o gece hep birlikteydik” dediği sırdaşı, can arkadaşı Maltepe Erzurumlular Vakfı Başkanı Süha Dengizek, “Maalesef İbo’nun durumunda herhangi bir değişiklik yok” açıklaması yaptı.

erzurumdanhaberler.com’a konuşan Dengizek, İbrahim Erkal’ın, ikinci kez ameliyat olduğuna dair, kendisine atfedilerek verilen haberlerin, sevenlerinin umutlanmasına yolaçtığını hatırlattı ve şunları söyledi:

“-Birkaç gün önce yapılan aslında ameliyat değil, kanın beyne gitmesini sağlamaya yönelik küçük bir operasyondu. O operasyondan olumlu sinyal alınca, hepimiz inanılmaz derecede mutlu olduk. Ama sonraki gün, yine eskiye dönüş oldu. Hastalandığı günden bugüne geçen süreçte, İbo’nun salık durumunda bir değişiklik yok. Hastane kapısında bekliyoruz. Sevenlerinden, tüm Erzurumlular’dan bu mübarek gecede dua bekliyoruz. Rabbim, inanıyorum ki, duaları kabul edecek ve İbrahim sağlığına kavuşacaktır.” erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ