$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

ERDOĞAN, MALUMU İLAM ETTİ

ERDOĞAN, MALUMU İLAM ETTİ
  • 24.11.2018

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde, aralarında Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı da olmak üzere, toplamda 14 büyükşehir ve 26 il belediye başkan adayını açıkladı.

Erzurum’da aday gösterileceği günler öncesinden kulaklara fısıldanan, hatta son gün sosyal medyada Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’dan önce adaylığı açıklanan Mehmet Sekmen ile “yeniden yola devam” denildi, adeta malumun ilamı yapıldı.

Mehmet Sekmen, toplantının yapıldığı Haliç Kongre Merkezi’nde, bir yanında Ak Parti Erzurum il Başkanı Mehmet Emin Öz’ü, bir yanına da Milletvekili İbrahim Aydemir’i alarak oturdu.

Erzurum teşkilatlarının aday görmeyi arzu ettiği İl Başkanı Mehmet Emin Öz’ün durgun ve moralsiz hali dikkatlerden kaçmadı.

Mehmet Sekmen’in Erzurum’dan yeniden aday gösterilmesi, “Sekmenciler”e bayram sevinci yaşattı.

Bu arada, Cumhur İttifakı’nı oluşturan iki partinin Erzurum’da kozlarını paylaşacak olması d,a daha şimdiden dikkat çekmeye başladı.

Mehmet Sekmen’e karşı Serdar Sevimli ile mücadele edecek olan MHP’nin, eski kalesini yeniden ele geçirmek için çaba göstereceği, bunun için diğer ilçelerde ve hatta meclis üyeliklerinde kılı kırk yararak hareket ettiği kaydedildi. erzhaber

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ