$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

ERZURUM’A MUKAYYET OLUN

ERZURUM’A MUKAYYET OLUN
  • 21.08.2016

erzuruma dikkat

HEPİMİZİ derinden sarsan Gaziantep’teki hain canlı bomba saldırısı, morallerimizi iyiden iyiye bozarken, vatandaş, öteden beri hainlerin hedefinde olan Erzurum’a dikkat edilmesini, mukayyet olunmasını istedi. Şehrin giriş ve çıkışlarının olağanüstü şekilde kontrol altında tutulmasını isteyen vatandaşlar, “Bölücü hainlere karşı hepimiz teyakkuz durumunda olmalı, Cumhurbaşkanımız’ın dediği gibi, şüpheli gördüğümüz insanları kolluk kuvvetlerine bildirmeliyiz” dediler.
“Gaziantep’te yaşanan acıyı iliklerimize kadar hissettik” diyen Erzurumlular, “Hepimiz Antepli, hepimiz Elazığlı, hepimiz Vanlı, hepimiz Bitlisli’yiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne kasteden, birliğimizi ve dirliğimizi bozmak için her fırsatı değerlendiren, kadın, çocuk demeden acımasızca, insafsızca, alçakça katliam yapan hainlere karşı tek yürek olmak zorundayız. Erzurumlular olarak yaşanan acıyı paylaşıyor, Antepli kardeşlerimize başsağlığı dileklerimizi gönderiyoruz” dediler.
Öte yandan, güvenlik güçlerinin de, bölgede yaşanan hareketliliğe karşı teyakkuza geçtiği, şehir giriş ve çıkışlarının çok daha titiz şekilde kontrol edildiği öğrenildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ