$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

ERZURUMLULAR VAKFI, ADINA YAKIŞANI YAPIYOR

ERZURUMLULAR VAKFI, ADINA YAKIŞANI YAPIYOR
  • 28.09.2016

01-avakf

ERZURUM‘un İstanbul’daki Sesi Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı, her yıl olduğu gibi, yine öğrencilere burs dağıtmak için kolları sıvadı. Geçtiğimiz yıl Erzurum kökenli 180 öğrenciye, 10 ay boyunca, her ay öğrencibaşına 250 TL burs veren ve toplamda 450 bin lira destek sağlayan Vakıf, bu yıl da çalışmalara başladı.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Seven, hayır sahiplerini desteğe çağırdı.  Başkan Seven, açıklamasında şu görüşleri dile getirdi:

“İnsana yatırımı kendisine şiar edinmiş olan Vakfımız; geleceğimizin teminatı olan gençlere yatırım ilkesi doğrultusunda, kurulduğu tarihten itibaren ihtiyaç sahibi Erzurumlu üniversite öğrencilerine Vakfımızın Burs Yönetmeliği çerçevesinde; yönetim kurulu üyelerimiz, vakıf üyelerimiz, vakfımızın kadın kolları, hemşehrilerimiz ve tüm hayırsever dostlarımızın yardımlarına vesile olarak burs vermektedir. Bu eğitim, öğretim döneminde de burs ödemelerimiz artarak devam edecektir. Ülkemizin geleceğinin teminatı olan çocuklarımızın yetişmesi gibi ulvi bir göreve vesile olduğumuz için, tüm vakıf üyeleri olarak gururluyuz ve böyle güzel bir görevin verdiği hazla da mutluyuz. Bu vesile ile Vakfımız’ın gerek geçmiş dönem yöneticileri adına ve gerekse bugünkü yöneticileri olarak, yardımlarını esirgemeyen tüm hayırsever dostlarımıza çok çok teşekkür ediyoruz. Öğrenci bursu ve /veya ihtiyaçlı Erzurumlu ailelere yardımcı olmak isteyen yardımseverlerin bizimle 0 216 550 2525 nolu telefondan irtibata geçmesini rica ederiz.” HABER: Neslihan Arzu KETECİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ