$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,72 / Satış: 7,76

İNSANA “BÖYLESİ DE OLAMAZ” DEDİRTEN BİR HABER

İNSANA “BÖYLESİ DE OLAMAZ” DEDİRTEN BİR HABER
  • 26.01.2017

BUGÜN Yıldızkent’e, insanı “insanlığından utandıran” bir olay yaşandı.

İddiaya göre, 21 yaşındaki zihinsel özürlü Muhammet Lütfü Arpatoğlu, evlerinin önünde, komşu çocukları tarafından alaya alındı. Kendisi ile alay eden çocuklara tepki gösteren Muhammet Lütfü Arpatoğlu’na, Dumlu’da astsubay olarak görev yapan çocukların babası İ.K. saldırdı. Aldığı darbelerle yüzü, gözü şişen, dudakları patlayan talihsiz genci, gözü dönmüş saldırganın elinden çevreden yetişenler güçlükle aldı.

Yakınları tarafından hastaneye kaldırılan Muhammet Lütfü Arpatoğlu tedavi altına alınırken, İ.K hakkında, baba Sinan Arpatoğlu, suç duyurusunda bulundu ve şikayetçi oldu.

Konunun kendisine iletildiğinde; duyduklarına ve gördüklerine inanamadığını belirten Palandöken Otizmli Çocuklar Derneği Başkanı Nazan Yaşarbaş, “Muhemmet’i böylesine acımasızca döven ve tanınmaz hale getiren insan olamaz” dedi.

Dernek olarak konunun yakın takipçisi olduklarını belirten Yaşarbaş, “Bu saldırganın en ağır şekilde cezalandırılması için ne gerekiyorsa, nereye başvurulması lazım geliyorsa her yolu deneyeceğiz. Zihinsel özürlü bir insanla alay eden çocuklarını cezalandıracak yerde, böylesi biçare ve yardıma muhtaç evladımıza saldıran o şahsı şiddetle ve nefretle kınıyorum” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ