$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

İYİ PARTİ’NİN CAN-KAYA’SI VAR

İYİ PARTİ’NİN CAN-KAYA’SI VAR
  • 02.06.2018

SEÇİM çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Milletvekili Adayı Zekai Kaya, Horasan’da iftar sonrası işyerlerini dolaştı, esnaf ile tokalaştı, vatandaşın sıcak ilgisi ve sami yaklaşımı kendisine yorgunluğunu unutturdu.

Propoganda çalışmalarına başladığı günden itibaren, siyasette uzun zamandan beri kol kola yürüdüğü, büyük mücadeleler verdiği gönül dostları ile yollara düşen Zekai Kaya’nın dün geceki durağı Horasan oldu.

VATANDAŞ KARARINI VERMİŞ

İftar sonrası esnafı ziyaret eden Kaya, gördüğü sıcak ilgiden hayli memnun kaldığını söyledi. Kendisini gördüklerinde, göz teması sağladıklarında yerinden fırlayan insanların boynuna sarıldığını, elini samimi şekilde kavradığını belirten Kaya, “Vatandaşımızın çok önemli bölümü kararını vermiş, iktidarı değiştirecek. Sessizliğe bürünmüş kitleler, Millet İttifakı’ndan ve İYİ Parti’den yana tercihini kullanacak. Bu gönül dayanışmasını sadece Horasan’da değil, birkaç gün önce gittiğimiz Pasinler’de de gördüm, hissettim, yaşadım. Ekonomik yönden kötü durumda olan, yarınlarından endişe duyan çoğu insan, daha şimdiden yüzünü güneşe dönmüş durumda. Horasan gezimiz sırasında sıcak ilgisini gördüğüm İlçe Başkanımız Dursun Ali Aktaş kardeşimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

UÇAR: DİP DALGASI GELİYOR

Öte yandan, İYİ Parti’den siyasete başlayan ve 5-6 ay gibi kısa sayılacak zamanda önemli mesafeler alan ve deneyim kazanan Milletvekili Adayı Eczacı Canan Uçar da, seçim çalışmalarında Zekai Kaya’dan geri kalmıyor.

İşini, gücünü ve hatta çocuklarını ihmal etme pahasına yollara düşen Canan Uçar’ın temposuna çoğu insan yetişmekte zorlanıyor.

Sabahın erken saatlerinden itibaren. beraberinde partili arkadaşları ile birlikte köylere giden ve vatandaşla bire bir görüşen Canan Uçar, “Sezgilerim beni yanıltmıyorsa, kuvvetli bir dip dalgası geliyor” dedi.

Yeni kurulan bir parti olmalarına rağmen, vatandaşın İYİ Parti’ye umut bağladığını ve çok şeyler beklediğini belirten Canan Uçar, “24 Haziran’da dengeler altüst olacak. Bunu ben söylemiyorum, vatandaş yaklaşımı, tavrı, söylemleri ile bunu hissettiriyor” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ