$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

MHP ADAYI AKPINAR’A 24 SAAT YETMİYOR

MHP ADAYI AKPINAR’A 24 SAAT YETMİYOR
  • 29.05.2018

GÖNÜL verdiği ve hiç kopmadığı Milliyetçi Hareket Partisi’nden, 24 Haziran’da yapılacak erken seçimlerde (MHP) Erzurum Milletvekili Adayı olan Mali Müşavir Şimşek Akpınar, propoganda çalışmalarına çok hızlı başladı. Kısa olan zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için gecesini-gündüzüne katarak çalışan Şimşek Akpınar, Çat’ta ve Yavi’de adeta sevgi yumağıyla sarıldı.

PARTİSİNİN BAYRAKTARI

Milliyetçi Hareket Partisi’nin bayraktarlığını yapan ve ilçeden ilçeye, köyden köye koşan Şimşek Akpınar, adına yakışır şekilde hareket ediyor. Gençlere taş çıkartan Akpınar’ın hızına yetişmekte zorlanan partililer, “Her aday Şimşek Akpınar gibi içten gelen bir samimiyetle çalışsa, partimiz tek başına iktidarı kimseye vermez” diyorlar.

VATANDAŞA YAKIN MARKAJ

Her günü bir ilçe ve çevresindeki önemli yerleşim birimlerine giderek değerlendirmeye çalışan Şimşek Akpınar’a, Çatlı ve Yavili vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler.

Ramazan nedeniyle çay ikram edemeyen Çatlılar, bir kahvenin önünde ağırladıkları Şimşek Akpınar’a merak ettikleri konular hakkında sorular sordu, görüşlerini aldılar.

Karşılaştığı her vatandaşın elini sıkan, hal ve hatır soran Şimşek Akpınar, gördüğü ilgiden hayli memnun kaldığını belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ