$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,95 / Satış: 6,97

SORUNLANI KİM ÇÖZECEK?

Kadir SABUNCUOĞLU
Kadir SABUNCUOĞLU
 • 13.06.2018

Define Scope Of A Dissertation - Learn all you have always wanted to know about custom writing 100% non-plagiarism guarantee of unique essays & papers.

see url - witness the benefits of professional writing help available here Benefit from our inexpensive custom essay writing http://embutidoselpipi.com/?written-personal-statement Service. We have the best expert writers to complete a chapter for your thesis or a whole dissertation. Writing, Editing CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum’da 30 Eylül 2017 günü yaptığı konuşmada, şehrin bir takım eksikleri bulunduğunu belirtmiş, hatta sorunların giderilmesi için Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ilçe belediye başkanları ve belediye meclis üyelerini görevlendirmişti.

For requests such as "Is Buying An Essay Safe" or "do my admission essay", get admission essay help from CustomWritings.com, which O zaman ben de dikkate alınması için Erzurum’un çözüm bekleyen sorunlarını sıralamıştım.

http://favourmag.com/?article-writing-for-students services - we use two expert editors. We offer fast and high quality dissertation proofreading at an affordable flat rate. Aradan 8,5 ay geçti. O sorunlar çözülmediği gibi üstüne yeniler eklendi. Seçim vaktine çok az bir süre kala, Erzurum’un son fotoğrafını çekmek, hem de kangren olan sorunları tekrar gündeme taşımak istiyorum:

Looking for a great freelance copywriter? Receive expert freelance http://dshmud.com/?writing-custom-pam-moduless that convert traffic into leads and customers! Each self-respecting company needs to attract new clients. We know exactly how to implement that. Professional source site at affordable price BİZ CAMBAZA BAKARKEN!

go to link: BUY ESSAY: 100% CUSTOM WRITTEN A+ ESSAYS, buy papers, etc. All papers are Top quality.GREAT PRICES AND DISCOUNTS.Only Satisfied 1- Geçen yıl ki referandum öncesinde iktidar tarafından bir ‘Cazibe Merkezleri’ projesi ortaya atıldı. Aceleyle Erzurum’a ikinci organize sanayi bölgesi kuruldu. Kimi ‘20-30’, bazıları ise ‘Erzurum’a 40-50 fabrika gelecek’ diye umut aşıladı.

Biz ip üstündeki cambazları izlerken 1956’dan itibaren bacası tüten Şeker Fabrikasını kaybettik. Erzurum ve Erzincan Şeker Fabrikaları ‘Birini alana diğeri bedava’ kampanyası ile elimizden kaydı gitti.

Bu sırada İkinci Organize Sanayi Bölgesinde bacalar tüttü de biz mi görmedik?

2- Erzurumlu, 16 yıldan bu yana iktidar partisine hep en yüksek düzeyde oy verdi. Erzincan’a kadar gelen ‘yüksek hızlı tren’, niçin Doğunun Paris’ine layık görülmedi? Kim bunun nedenlerini anlatacak?

Rachel Joy Scott Essay - Use this platform to get your valid custom writing delivered on time Learn all you need to know about custom writing Allow us to ARADAN 4 AY GEÇTİ

3- Erzurum havalimanında kışın sis yüzünden uçak seferleri aksıyor. Uçuş garantisi olmadığı için kış turizm merkezi Palandöken’e turist gelmiyor.

 Erzurumlu, uçaklar Trabzon’a indiği için 5 saatlik karayolu yolculuğuna mahkum ediliyor? Sis nedeniyle ortaya çıkan aksama ve rötarların CAT-3 sistemine geçilerek giderileceği bildirilmişti. Aradan 4 ay geçti CAT-3’ten ses yok. Acaba CAT-3 sistemden vaz mı geçildi?

4- Erzurum’un trafik sorununa çare olarak gösterilen hafif raylı sistemin, altı ay içinde ihale edileceği haberini 2016 yılının Ocak ayında yapmıştık. Aradan iki yılı aşkın süre geçti, hafif raylı sisteme ne oldu, yoksa o da rafa mı kaldırıldı?

5- SYDV’nin 50 bin aileye dağıttığı 100 bin ton kömür, kirliliğin tek nedeni. Kışın çektiğimiz hava kirliliği sorunu konusunda 16 yıldan bu yana niye hiçbir adım atılmadı? Kirliliği ortadan kaldırması için dar gelirlilere dağıtılan kömür yerine indirimli doğalgaz verilemez mi?

6- Köyler boşaldı, tarım ve hayvancılık bitti, meralar boş. İşsizlik aldı başını gidiyor. Erzurum, üreten değil tüketen kentler arasına girdi. Tarım ve hayvancılık yeniden nasıl canlandırılacak? İşsizlik sorunu ne zaman ve nasıl
çözülecek?

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Cahit COŞKUN dedi ki:

  Sayın Akkök,
  Cumhurbaşkanı Erzurum’u samimi olarak sevdiğini ve Erzurum’ özel bir önem verdiğine inanıyorum fakat Sayın Başbakan’ın aynı kanaatte olduğunu düşünmüyorum!..

  Neden derseniz,

  Yıldırım Akbulut’un başbakanlıgından sonra Erzincanlılar bir büyüklük kompleksine kapıldilar ve Erzurum’da ne varsa Erzincan’a kaçırmanın derdine düştüler !..

  Siz de çok iyi hatırlarsınız bütçe görüşmelerinde bir geceyarısı el çabukluğu ile hukuk fakültesini Erzincan’a kaçırdilar ! Daha sonra polis okulu vs. .

  Yine bir Erzincanlı olan sabık Sanayi Bakanı Ali Coşkun Dunya Kadınlar günü vesilesi ile Erzurum’ u ve Erzurumluları aşağilılayan bir açıklama yapmıştı da gelen tepkiler üzerine ozür dilemek zorunda kalmıştı !..

  Yine o günün Ulaştırma Bakanı ve şuanki Başbakanımız bir soru üzerine ” Erzurumlu ağzını acmış bekliyor, maasları göndermesek esnaf acından olecek ” diye bir açıklama yapmıştı ! O zaman çok üzülmüş ve çok kızmistım…

  AK PARTI’ yi kurulduğu günden beri destekleyen bir Erzurumlu olarak Erzurum’a yapılacak yatırımlarla ilgili olarak çifte standat uygulanması beni dolayısı ile bütün Erzurumluları rahatsız ediyor !.

  Sayın Akkök,
  umarım yanılıyorumdur, umarım kayda değer gerekçeleri vardır…

  Umarım bu yanlışlar düzeltilir…

  Zira Erzurum bu çiftesıtandardı hak etmiyor !

YORUM YAZ