$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

SOSYAL BİLİNÇ Mİ, O DA NE!

SOSYAL BİLİNÇ Mİ, O DA NE!
  • 06.08.2017

ERZURUM‘un gözde ajanslarından Kamera Reklam, sosyal bilinç oluşturmak amacıyla bir çalışmaya öncülük etti ve şehrin girişinde devasa büyüklükte bir toteme, “Ailemi seviyorum, emniyet kemerimi takıyorum” yazılı çalışmayı monte etti.

Erzurum’da faaliyet gösteren, kazançlarına kazanç katan, ama akıllarına sosyal hayatı desteklemeyi hiç getirmeyen şirketlere örnek olabilecek bir çalışmaya, Murat Yiğit’in koordine ettiği Kamera Reklam gerçekleştirdi.

TAKDİR TOPLADI

Dadaşkent yakınlarında, anayolun kenarında göze çarpacak büyüklükte bir toteme, emniyet kemeri kullanımının yasal ve yaşamsal bir zorunluluk olduğunu hatırlatan bir örnek çalışmayı monte eden Murat Yiğit, bu davranışıyla takdir topladı.

Erzurum’da kazanan, servetlerine servet katan, ama sıra sosyal hayatı desteklemeye geldiğinde ortada gözükmeyen onlarca büyük şirket bulunduğunu belirten vatandaşlar, “Diğer şehirlerde de, o şehirlerle özdeşleşmiş şirketler var. Ama bakıyorsunuz kimi firma okul yaptırmış, kimi yurt inşa etmiş. Sosyal hayatı zenginleştirmek amacıyla hazırlanan yığınla farklı proje, yine o firmalar tarafından desteklenerek hayata geçirilmiş. Erzurum’da böylesi çalışmaları görmek pek mümkün olmadığından, Kemare Reklam’ın gayretini önemsedik. Büyük bir toteme, böylesi bir uyarıcı çalışmayı asmak hem düşünce olarak güzel, hem de maddi anlamda bir külfeti sırtlanma açısından takdire şayan bir iş. Bu tür sosyal içerikli proje ve çalışmaların, diğer büyük şirketler, inşaat firmaları ve alışveriş merkezleri tarafından örnek alınmasını diliyoruz” dediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ