$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

TEK TESELLİ, CAN KAYBI OLMAMASI

TEK TESELLİ, CAN KAYBI OLMAMASI
  • 11.03.2017

GEÇTİĞİMİZ yıllarda ölümlü trafik kazalarına sahne olan Çat Yolu’nda, son zamanlarda sık sık tatsız kazalar yaşanmaya başladı. Daha çok aşırı hız ve dikkatsiz araç kullanımından kaynaklananan kazaların ya maddi hasarlı olması, ya da sürücü ve yolcuların hafif sıyrıklarla kurtulmasının sevindirici olduğunu belirten vatandaşlar, “Bu yolda böyle giderse ölümlü trafik kazası yaşanması kaçınılmaz hal alır” dediler.

Çat Yolu’ndaki son maddi hasarlı trafik kazası, önceki akşam meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, tali yoldan ana caddeye hızlı ve kontrolsüz şekilde çıkan 25 SH 211 plakalı minibüs, çat istikametine giden 34 FU 9225 plakalı otomobile çarptı. Çarpışmadan sonra, savrulan minibüs orta refüjdeki korkuluklara çarparken, otomobil takla attı. Her iki aracın sürücüsü de, kazayı yara almadan atlattı.

Önceki hafta da aynı yolda yine hızlı ve kontrolsüz araç kullanmaktan kaynaklanan bir başka kaza yaşandığını hatırlatan vatandaşlar, “Çat Yolu’nda arac sürücülerinin önemli kısmı çok süratli araç kullanıyor. Özellikle direksiyona oturan gençler, Çat Yolu’nu ralli yapılacak bir pist gibi görüyor. Bu yolda trafik ekiplerinin sık sık kontrol yapması ve süratli araç kullanan sürücüleri uyarması gerekir” diye konuştular. erzhaber

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ