$ DOLAR → Alış: 7,84 / Satış: 7,87
€ EURO → Alış: 9,50 / Satış: 9,54

VALİ ARAFALIK NİYETİNE ŞEKER DAĞITTI

VALİ ARAFALIK NİYETİNE ŞEKER DAĞITTI
  • 11.09.2016

02-vali

KURBAN Bayramı’nın arefesinde çocuklarla biraraya gelen Vali Seyfettin Azizoğlu, kendilerine fındık, fıstık yerine çikolata ikram etti, bu arada onlara öğüt ve nasihatta bulunmaktan da geri durmadı.

Sabah saatlerinde Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ ve Ak Parti Erzurum milletvekilleri ile tarihi Yakutiye Medresesi’nde, askeri ve mülki erkânın yanında vatandaşlarla da bayramlaşan Vali Seyfettin Azizoğlu, öğleden sonra da şehit ailelerine ziyarette bulundu.

Kâzım Yurdalan Mahallesi’nde Şehit Astsubay Metin Aydemir’in evine giden ve kendilerine taziyede bulunan Vali Azizoğlu’nun önünü çıkışta, mahallenin çocukları kesti. Kendisine “Vali amca, arafalığımızı ver” diye seslenen çocuklara, fındık, fıstık yerine çikolata ikram eden Vali Azizoğlu, “Sizlerden söz istiyorum. Okulunuza gidin, okuyun, üniversiteyi bitirin ve bu memlekete yararlı evlatlar olun” diyerek öğütte bulundu. Karşılarında bir vali görmenin mutluluğu içinde, kendisiyle sohbet eden ve şakalaşan çocuklar, okullarını bitirip, devlete, millete yararlı insanlar olmaları yolunda söz verdiler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ