$ DOLAR → Alış: 4,07 / Satış: 4,09
€ EURO → Alış: 4,97 / Satış: 4,99

YENİ YÖNETİMDE BAKIN KİMLER VAR

YENİ YÖNETİMDE BAKIN KİMLER VAR
  • 16.03.2018

follow

http://www.sgc.utoronto.ca/index4.php?cheap-essay-writing=buy-paper here AK Parti Erzurum İl Yönetimi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı 6’nco Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda belirlendi.

Best Fashion Buyer Resume Toplam 50 kişiden oluşan yeni yönetim listesinde, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ’ın Erzurum’da basın işlerine de bakan Cengiz Tosun ile birlikte, Mustafa Ilıcalı’nın basın danışmanı İsmail Çakır ve Zafer Gazetesi sahiplerinden Metin Barlak, göze çarpan isimler arasında yer aldı.

İl Başkanı Mehmet Emin Öz’ün, kurmay kadrosunu koruduğu listede, önceki il başkanlarından Hüseyin Tanfer ve Fatih Yeşilyurt ile Kadın Kolları’nın iz bırakan isimlerinden Nimet Yıldırım’a da il disiplin ve demokrasi hakem kurullarında görev verilmesi, “ahde vefa” olarak tanımlandı.

Bu arada, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile birlikte ilçe belediye başkanları Muhammet Cevdet Orhan, Orhan Bulutlar ve Ali Korkut’un da büyük kongre delegesi olarak listedeki yerlerini aldıkları gözlendi.

follow site see url Mehmet Emin Öz’ün yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: http://topmarketdownloads.com/product/mathworks-matlab-r2009b/ erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ