$ DOLAR → Alış: 17,93 / Satış: 18,00
€ EURO → Alış: 18,24 / Satış: 18,31

BİNGÖL ALVAR’A DEVA OLDU

BİNGÖL ALVAR’A DEVA OLDU
  • 16.12.2021

MEMLEKET meselelerine karşı hassasiyeti ile bilinen, vatandaşın her türlü sorun ve sıkıntısının çözümü noktasında elinden gelen gayreti gösteren, son olarak da Alvar Köyü’nün su sorununu gündeme taşıyan DEVA Partisi İl Başkanı Vahit Bingöl, konunun takipçisi olan Devlet Su İşleri (DSİ) 8. Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz’a gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Erzurum yerel siyasetinin en aktif figürlerinden olan, üstlendiği görevin gereklerini ve sorumluluğunu yerine getirebilmek için 7/24 esasına göre çalışan DEVA Partisi İl Başkan’ı Vahit Bingöl, gündeme taşıdığı bazı sorun ve sıkıntılara el atılmış olmasından mutluluk duyduğunu söyledi.

Yılların deneyimli siyasetçisi olarak kulağı sürekli vatandaşın sesinde olan, yükselen her feryada yetişmeye çalışan kimi gece Horasan’a, kimi gece Köprüköy’e, deprem bölgesine koşan, gittiği her yerde çaresizlik içinde kıvranan vatandaşa çare olmaya çalışan Başkan Bingöl, son olarak su sorunu yaşayan Alvar’a bir akşam karanlığında çıkartma yapmış, dert dinlemiş ve sorunun çözümü için yetkililere çağrı yapmıştı.

Bir süre sonra Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz’un Alvar’a gittiğine ilişkin haberlere rastladığında çok mutlu olduğunu belirten Başkan Bingöl, bir siyasetçi olarak haberlerin kendisini fazlasıyla sevindirdiğini bildirdi.

DSİ Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz’un gösterdiği performansı yakından takip ettiğini ve beğendiğini belirten Vahit Bingöl, bu performans ve gayretten diğer kamu görevlilerinin de bir pay çıkartmaları gerektiğini ifade etti. erzhaber

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ