$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,31 / Satış: 10,35

İŞTE O BÜYÜLÜ FOTOĞRAFLAR (Tıkla-İzle)

İŞTE O BÜYÜLÜ FOTOĞRAFLAR (Tıkla-İzle)
  • 31.05.2020

BU FOTOĞRAFLAR GÜNE DAMGASINI VURDU

– GEÇTİĞİMİZ CUMA GÜNÜ ÜLKE GENELİNDE BİR İLK YAŞANDI…- KORONAVİRÜS SALGINI NEDENİYLE 74 GÜN ÖNCE YASAKLANAN CUMA NAMAZI, AÇIK ALANDA KILINACAKTI.- BUNUN İÇİN BİRKAÇ GÜN ÖNCESİNDEN HAZIRLIKLAR YAPILMIŞ, SOSYAL MESAFE KURALI GÖZ ÖNÜNDE TUTULARAK SAFLAR BELİRLENMİŞ, VATANDAŞ DA BU KONUDA BİLGİLENDİRİLMİŞTİ.- CUMA NAMAZI O GÜN SADECE ERZURUM'DA DEĞİL, ÜLKE GENELİNDE TÜM İL, İLÇE VE KÖYLERDE KILINDI. AMA ERZURUM, MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLERİ İLE GÜNE MÜHRÜNÜ VURDU.- CAMİ BAHÇELERİNDE, PARKLARDA VE SPOR ALANLARINDA KILINAN NAMAZ, YÜZLERCE, BELKİ BİNLERCE FOTOĞRAF KARESİ VE VİDEO GÖRÜNTÜSÜ İLE SOSYAL MEDYADA YAYINLANDI,YANKILANDI.- HİÇ ŞÜPHESİZ HAFIZALARA, YAKUTİYE BELEDİYESİ BASIN MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN PAYLAŞILAN FOTOĞRAF VE VİDEO GÖRÜNTÜLERİ KAZINDI.- ERZURUM ADINA ÜLKE GENELİNDE HOŞLUK VE AYRICALIK YAŞATAN FOTOĞRAFLARI BİZ DE BİR ÇALIŞMA İLE SAYFAMIZDA PAYLAŞALIM VE CENGİZ TOSUN'UN ŞAHSINDA TÜM EKİBE TEŞEKKÜR EDELİM İSTEDİK.

Erzurumdan Haberler paylaştı: 31 Mayıs 2020 Pazar

– GEÇTİĞİMİZ CUMA GÜNÜ (29 Mayıs) ÜLKE GENELİNDE BİR İLK YAŞANDI…
– KORONAVİRÜS SALGINI NEDENİYLE 74 GÜN ÖNCE YASAKLANAN CUMA NAMAZI, AÇIK ALANDA KILINACAKTI.
– BUNUN İÇİN BİRKAÇ GÜN ÖNCESİNDEN HAZIRLIKLAR YAPILMIŞ, SOSYAL MESAFE KURALI GÖZ ÖNÜNDE TUTULARAK SAFLAR BELİRLENMİŞ, VATANDAŞ DA BU KONUDA BİLGİLENDİRİLMİŞTİ.
– CUMA NAMAZI O GÜN SADECE ERZURUM’DA DEĞİL, ÜLKE GENELİNDE TÜM İL, İLÇE VE KÖYLERDE KILINDI. AMA ERZURUM, MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLERİ İLE GÜNE MÜHRÜNÜ VURDU.
– CAMİ BAHÇELERİNDE, PARKLARDA VE SPOR ALANLARINDA KILINAN NAMAZ, YÜZLERCE, BELKİ BİNLERCE FOTOĞRAF KARESİ VE VİDEO GÖRÜNTÜSÜ İLE SOSYAL MEDYADA YAYINLANDI,YANKILANDI.
– HİÇ ŞÜPHESİZ HAFIZALARA, YAKUTİYE BELEDİYESİ BASIN MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN PAYLAŞILAN FOTOĞRAF VE VİDEO GÖRÜNTÜLERİ KAZINDI.
– ERZURUM ADINA ÜLKE GENELİNDE HOŞLUK VE AYRICALIK YAŞATAN FOTOĞRAFLARI BİZ DE BİR ÇALIŞMA İLE SAYFAMIZDA PAYLAŞALIM VE CENGİZ TOSUN’UN ŞAHSINDA TÜM EKİBE TEŞEKKÜR EDELİM İSTEDİK.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ