$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

O İSİMLERE DEMİRHAN LİSTESİNDE YER VERMEDİ

O İSİMLERE DEMİRHAN LİSTESİNDE YER VERMEDİ
  • 08.01.2017

BÜYÜKŞEHİR Belediye Erzurumspor’da olağan genel kurul toplantısı yapıldı ve seçime tek liste ile giren Ali Demirhan, yeniden başkan oldu.

Bir süre önce BB Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen tarafından istifaya zorlanan, ancak, “Bu kulübün başkanı benim, bende de onları istifalarına ilişkin bir dilekçe yok” diyerek sahip çıktığı Genel Kaptan Murat Aslan ile aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı olan Tuncay Atasever’e, Demirhan, listesinde yer vermedi.

371 DELEGENİN 192’Sİ KATILDI
Necip Fazıl Kısakürek Kongre Merkezi’nde yapılan genel kurulda, 371 delegenin 192’si katılım sağladı ve 190 oy alan Ali Demirhan 3. kez başkan seçildi. Kongrede bir konuşma yapan Başkan Demirhan, “ Söz verdik şampiyon olacağız. Bu kulüp kimsenin babasının malı değil. Sizin sevginize layık olmaya çalışıyoruz. Samimiyetimle söylüyorum; sizleri seviyoruz, sizlerin de bizi sevdiğinize inanıyoruz. Erzurumspor bu sezon şampiyon olacak ve bir üst lige çıkacak” diye konuştu.

İŞYE YENİ YÖNETİM
Toplam 190 delegenin oyunu alan BB Erzurumspor yönetimi, şu isimlerden oluştu:

Başkan Ali Demirhan, Zafer Aynalı, Mehmet Tan Özyapar, İbrahim Bulut, Murat Anatepe, Metin Barlak, Celal Emrah Yüce, Abdurrahman Şakiroğlu, Osman Akgül, Uğur Yürekseven, Gökhan Yılmaz, Taner Tugay, Hayrettin Aydın, Kenan Sezer, Ethem Tanrıver, Savcı Kaya, Dilaver Yılmaz, Yunus Kop, Şahin Kara, Vedat Aydın, Haki Baran, Enes Yerdelen, Mustafa Macit, Yıldırım Hakan Oral, Muammer Aydın. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ