$ DOLAR → Alış: 18,44 / Satış: 18,51
€ EURO → Alış: 17,76 / Satış: 17,83

SEKMEN, İLÇE İLÇE DOLAŞIYOR, MUHTARLARIN DERDİNİ DİNLİYOR

SEKMEN, İLÇE İLÇE DOLAŞIYOR, MUHTARLARIN DERDİNİ DİNLİYOR
  • 23.02.2017

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ilçelerde muhtarlarla istişare toplantıları yapıyor.

Geçtiğimiz gün Aşkale ve Çat’a çıkarma yapan Başkan Sekmen, muhtarlarla biraraya geldi. Çat İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, Kaymakam Sadettin Doğan da hazır bulundu.

“Hem sorunların tespiti hem de arz ve taleplerin konuşulduğu ilçe ziyaretlerini çok önemsiyoruz” hatırlatması yapan Başkan Sekmen, “İstişare amaçlı bu toplantılarla mahalli idarelerin bel kemiği olan muhtarlarla bir araya gelip vatandaşlarımızın problemlerine çare üretmeye çalışıyoruz. İnşallah yatırımların zirve dönemi olarak değerlendirdiğimiz bu yıl ilçelerimizin de sorunlarının tamamen sonlandırıldığı bir sene olacak” diye konuştu.

Aşkale’ de de Sekmen’i Belediye Başkanı Şenol Polat yalnız bırakmadı. Aşkale muhtarları ile dertleşen ve taleplerini alan Sekmen, yerleşim yerlerinde çözüm bekleyen sorunları çözme sözü verdi. Her iki ilçede de muhtarların toplantılara gösterdiği ilgiden memnun kaldığını belirten Başkan Sekmen, “İlçe gezilerimiz sürecek. Muhtarlarımızın dertlerini dinleyecek, taleplerini alacak ve gerekeni yapmaya çalışacağız” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ