$ DOLAR → Alış: 8,66 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,31 / Satış: 10,35

ÜLKÜ OCAKLARI’NDA HER AKŞAM SINAV HAZIRLIĞI VAR

ÜLKÜ OCAKLARI’NDA HER AKŞAM SINAV HAZIRLIĞI VAR
  • 18.11.2018

ERZURUM Ülkü Ocakları’nda, her akşam öğretmenler tarafından öğrencilere fizik, matematik, tarih, edebiyat dersleri veriliyor ve öğrencilerin sınavlarda başarılı sonuçlar almaları için gayret gösteriliyor.

Öğrenci-öğretmen buluşmasının mimarı olan Ülkü Ocakları İl orta Öğretim Birim Başkanı Fikrican Yapan, amaçlarının Erzurumlu gençlerin önce okullarında, ardından da girecekleri sınavlarda başarılı olmaları için çaba gösterdiklerini kaydetti.

DERSLERİMİZE HERKES KATILABİLİR

Ülkü Ocakları Binası’nda kursların her akşam devam ettiğini, konularında deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilen derslerin ilgiyle takip edildiğini belirten Başkan Yapan, “Erzurum’un çocuğu her alanda başarılı olmalı. Başarının yolu da günümüz dünyasında eğitimden geçiyor. Okullarında derslerinden yeterli verimi alamayan kardeşlerimiz, öğretmen arkadaşlarımızın verdiği derslere ilgi gösteriyor. bu da bizi fazlasıyla memnun ediyor. Ders almak, bilgisini artırmak, eksiklerini gidermek isteyen arkadaşlarımız isterlerse derslerimize katılabilirler” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ