$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ’NE YARIMCA KARDEŞ

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ’NE YARIMCA KARDEŞ
  • 24.11.2016

27-okl

ATATÜRK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü nedeniyle ziyaret ettiği Yarımca Köyü İlköğretim Okulu’ndu “kardeş okul” ilan etti, adının “Fetullah” olduğunu öğrendiği öğrenciyle de, “Babana söyle, ismini değiştirsin” mesajı gönderdi.

Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden 2008 yılında mezun olan, şimdilerde de Aziziye İlçesi’ne bağlı Yarımca Köyü İlkokulu’nda “tek” öğretmen olarak görev yapan Mesut Dövenci’yi ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı, öğretmenler gününü kutladı.

BABANA SÖYLE, İSMİNİ DEĞİŞTİRSİN

Mesut Dövenci ve öğrencilerine çeşitli hediyeler veren Rektör Çomaklı, birleştirilmiş sınıfta eğitim gören 14 çocukla kısa sürede kaynaştı. Sohbet sırasında çocuklardan birisinin adının “Fetullah” olduğunu öğrenen Rektör Çomaklı, “Babana söyle ismini değiştirsin” diyerek mesaj gönderdi.

Sevinçleri gözlerinden okunan çocuklar, sevgilerini Rektör Çomaklı’ya sarılarak gösterdi, verdiği hediyeler için de teşekkür ettiler.

Eğitime gönül vermiş bütün öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Rektör Çomaklı, çocuklarla beraber olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Çomaklı, “Öğretmenimiz Mesut Dövenci birleştirilmiş sınıflarda eğitim vererek büyük çaba sarf ediyor. Bu konuda kendini tebrik ediyorum. Bundan sonraki süreçte biz bu okulu kardeş okul olarak seçtik. Atatürk Üniversitesi olarak okulumuza her türlü yardımı yapacağız. Bu güzel günde tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. mehmet karaağaç dedi ki:

    Yıllarca halktan kopuk ve kariyerlerini kullanarak tepeden bakan bürokratların sonunu getirenlere sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.ALLAH razı olsun.

YORUM YAZ