$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

BU BİNANIN SAHİBİ ZEYNEP ÖZAL MI?

BU BİNANIN SAHİBİ ZEYNEP ÖZAL MI?
  • 18.03.2017

DADAŞKENT‘te çok uzun zamandan beri boş tutulan ve camı, çerçevesi darmadağın edilen iki daireli binanın sahibinin 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın kızı Zeynep Özal olduğu iddia ediliyor.

Dadaşkent’in hemen girişinde bulunan, bir cephesi sokağa, diğer cephesi ana caddeye bakan ve uzun zamandan beri kullanılmayan bina, dönemin Anap’lı belediye meclis üyeleri tarafından yaptırılmış. Binayı yaptıran Anaplı müteahhitlerin, hem yaptıkları sitenin popülerliğini artırmak ve hem de müşteri çekmek amacıyla, bugün içinde kimsenin oturmadığı o binayı, Zeynep Özal’a hediye etmiş olabilecekleri öne sürülüyor.

İçinde oturan kimse olmadığından, bakımsız haliyle yöre sakinlerine burukluk yaşatan binaya sahip çıkılması isteniyor. Binanın neredeyse oturulamaz hale geldiğini belirten vatandaşlar, “Binanın Zeynep Hanım’a ait olduğu söylentileri çok yaygın. Gerçekten binanın sahibi Zeynep Özal mı, bilmiyoruz. Bildiğimiz, binanın giderek elden çıktığı şeklindedir. Bu bir milli sevrvet. Binanın sahip ya da sahipleri her kimse, gelsin mallarına sahip çıksın” diye konuşuyorlar. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ